خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

جزئیات نخستین نمایشگاه بین‌‌المللی برندهای برتر کفش، کیف و کالای ورزشی از زبان رئیس ستاد برگزاری

19 مـرداد 1398   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد_  نخستین نمایشگاه بین‌المللی برندهای برتر کفش، کیف و کالای ورزشی "ایران شابز" به همراه نمایش آثار برتر طراحان پوشاک از 5 تا 8 شهریور در بازار بزرگ ایران "ایران مال" برپا می‌شود.

علی اژدرکش رئیس اتحادیه کفش‌های ماشینی تهران و رئیس ستاد برگزاری نخستین نمایشگاه بین‌المللی برندهای برتر کفش، کیف و کالای ورزشی درباره جزئیات این رویداد به خبرنگار هنرآنلاین گفت: برآنیم از مسیر این رویداد، ارتباط مؤثری میان جامعه طراحان حوزه پوشاک به‌ویژه در حوزه کالاهای ورزشی و بخش تولید برداریم و در ادامه دستاوردهای این بخش را در معرض دید عموم قرار دهیم.

اژدرکش با اشاره به اینکه تاکنون نتوانسته‌ایم آن‌گونه که باید داشته‌های خود در این بخش را به معرض نمایش بگذاریم، اظهار داشت: نمایشگاه‌ها تا پیش ‌از این بیشتر دارای سمت‌وسوی مواد اولیه و ترکیبی از آن با آثار برخی تولیدکننده‌ها بودند و به دلیل نواقصی که در بخش محتوایی به‌ویژه حیطه طراحی داشتند، بسیاری از صاحبان برند نمی‌توانستند آن‌گونه که باید از این جریان‌ها بهره‌برداری کنند.

او افزود:علی‌رغم آنکه تبلیغات کافی درباره ظرفیت‌های ما در حوزه طراحی کیف و کفش انجام‌ نشده است، اما با قاطعیت می‌توان گفت در این بخش با کمیت بالایی از طراحان کار بلد مواجه هستیم و بنا داریم تا از مسیر این رویدادها به تقویت داشته‌های موجود بپردازیم.

رئیس ستاد برگزاری نخستین نمایشگاه بین‌المللی برندهای برتر کفش، کیف و کالای ورزشی با تأکید بر اینکه این رویداد تلاش می‌کند گام‌هایی مؤثر در به بلوغ رساندن این هنر صنعت برداشته شود اذعان داشت: بدون شک نخستین بار بهترین بار نیست و نتایجی که از برگزاری این رویداد انتظار می‌رود به‌اندازه یک شروع است، اما تلاش می‌کنیم طراحانی را که تاکنون به شکل سنتی در کارگاه‌ها و کارخانه‌های کیف و کفش و کالاهای ورزشی مشغول به کار بودند به جامعه هدف معرفی کنیم تا آن‌ها هم بتوانند به این بیزینس ورود کرده و در کارگاه‌های تحقیق و توسعه نقش‌آفرینی کنند.

اژدرکش با اشاره به حضور نمایندگانی از کشورهای ترکیه و چین در نمایشگاه بین‌المللی برندهای برتر کفش، کیف و کالای ورزشی گفت: البته از این کشورها محصول نهایی در معرض دید عموم قرار نمی‌گیرد و به دلیل برخی قوانین گمرکی، مواد اولیه، طرح و دانش تولید را از این کشورهای مهمان در این نمایشگاه به نمایش می‌گذاریم.

او در ادامه با اشاره به استقبال گسترده فعالان صنعت کیف، کفش و کالای ورزشی برای حضور در این رویداد بیان کرد: علاقه‌مندان تا 22 مردادماه فرصت دارند تا برای شرکت در این نمایشگاه اعلام حضور کنند. تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا با حضور حامیان مالی، کمترین هزینه ممکن از داوطلبان حضور در نمایشگاه دریافت شود.

خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a