خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

صندل‌های کرکی، کفش مورد علاقه خواهران حدید

15 تـيـر 1398   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد_ در طول چند فصل گذشته، کفش‌های زشت ترند شده بودند که مدت زیادی محبوب بودند: از کفش پاشنه دار بالنسیاگا مدل کراک، تا چکمه های چسبان و بلند «Ugg» و احتمالا بدترین نمونه، اسنکیرزهای سری سه تایی S بالنسیاگا. ما به سختی میتوانیم از سال گذشته بدون انتشار یک طرح کفش جدید که تعاریف ما در مورد طعم و مزه خوب را به چالش بکشد، عبور کنیم.

در حال حاضر به نظر می رسد، یک ترند جدید وجود دارد و هنوز به شدت قابل تحسین و شگفت انگیز است. اولین رونمایی از طریق جی جی حدید، که در ماه گذشته در اینستاگرام خود تصویری منتشر کرد و در آن با یک جفت از صندل‌های «Ugg Fluff Yeah» و یک ظاهر تمام صورتی بود، اتفاق افتاد. بعدها در ماه مه، آنها بر پای خواهرش Bella نیز ظاهر شدند، که در حالی که در قایقی در موناکو در جشنی شرکت داشت، نسخه بنفش کفش را پوشید.

به نظر می‌رسد این فقط آغاز روابط دوستانه خواهرها با این راحت‌ترین کفش بود. در اوایل این هفته، جی‌جی با یک استایل روزمره تمام مشکی (در حالی که همچنین دیگر ترند جاودانه، شلوارک دوچرخه سواری را پوشیده بود) بیرون آمد، اما با یک جفت صندل زرد لیمویی، باعث یک چرخش نگاه در استایلش شد. مدت کوتاهی پس از آن، بلا نیز عشق خود را به این سبک تجدید یافته ابراز کرد. سلنا گومز نیز در سفرش عکسی منتشر کرد، و نشان داد که لباس پوشیدن راحت و خسته به این معنی نیست که شما نمیتوانید کمی خوش بگذرانید، و صندل‌ها را با سویشرت خاکستری و شلوار راحتی پوشید تا به ظاهرش رنگی شاداب بدهد.

درک خواسته شدن صندل‌های کرکی، هم برای ارزش نوستالژی بودن آن و مهمتر از همه، رسیدن به خانه پس از یک روز طولانی و حس این احساس که شما روز را در ابرها گذراندید، آسان است. اما هر کجا که خواهران حدید می‌روند، ترند ها تمایل به دنبال شدن پیدا می‌کنند: بنابراین چشم هایتان را باز کنید زیرا ما تردید داریم این آخرین بار است که این تابستان زیبا، کفش راحت را می بیند.

خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a