خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

همایش بین‌المللى "معمار و مد روز" برگزار می شود

21 خـرداد 1398   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد_ محمدعلی حق‌شناس مدیرمسئول و سردبیر فصلنامه فرهنگی هنری "معمار و مد امروز" از برپایی همایش بین‌المللی معمار و مد امروز با رویکرد جشنواره برنده خلاق خبر داد.

همایش بین‌المللی "معمار و مد امروز" با رویکرد جشنواره برنده خلاق در تاریخ 12 تیرماه به میزبانی مجتمع آوا سنتر و با محوریت ترکیب معمارى و مد در راستاى حمایت از افراد خلاق در زمینه معمارى، مد و جواهرات در سه بخش سخنرانى، مسابقه و نمایش برگزار می‌شود.

حق‌شناس ادامه داد: این رویداد ‌‎در راستای زنده نگاه‌ داشتن هنر معماری ایرانی اسلامی برگزار می‌شود که قدمتی طولانی دارد اما امروز ممکن است آن‌گونه که شایسته است مورد توجه قرار نگیرد.

او تصریح کرد: تلاش کرده‌ایم کارکرد دو هنر مد و معماری را در قالب ابزارهای اجتماعی امروزی بیشتر نمایش دهیم، آن‌ هم با حمایت و همکاری خانواده مجله "معمار و مد امروز" که اطلاعات و دانسته‌های کافی در زمینه معماری مدرن و اصیل ایرانی دارد و همچنین همراهی کسانی که در زمینه طراحی لباس و زیورآلات دارای پیشینه قابل توجهی هستند.

حق‌شناس افزود: از شرکت‌کنندگان در این همایش خواسته‌ شده است معماری را با همه ویژگی‌های منحصربه‌فردش در آثار خود نشان دهند تا بتوانیم هرچه بیشتر خلاقیت هنرمندان جوان را برانگیزیم و نوآوری ویژه‌ای در این زمینه داشته باشیم.

مدیرمسئول و سردبیر فصلنامه فرهنگی هنری "معمار و مد امروز" با اشاره به اینکه این جشنواره در سه بخش کارگاه آموزشی و مسابقه و نمایشگاه برگزار می‌شود بیان کرد: کارگاه آموزشی روز چهارشنبه ‌‎12 تیرماه از ساعت 16 تا 20، بخش مسابقه روز پنجشنبه از ساعت 17 تا 19 و بخش نمایشگاهی در روز جمعه 14 تیرماه از ساعت 12 تا 21 برگزار خواهند شد.

‌در ادامه پوستر همایش بین‌المللى "معمار و مد امروز" شامل اطلاعات تکمیلی درباره این رویداد را ببینید:

خانه مد ایران خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a