KHANEMOD.COM

نخستین گالا مد عربستان(FTA) با حضور ویکتوریا بکهام و بهترین های مد

4 خـرداد 1398   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد_ شبه جزیره کوچک اما قدرتمند و ثروتمندترین کشور جهان، دلایل عمده ای برای جشن گرفتن داشت. جشن‌های هفته‌ای که با افتتاح موزه ملی قطر آغاز شد و روایت تاثیر‌گذار در تاریخ قطر در طراحی جین نوول با الهام از کویر سرخ بوده است.

در اولین سال FTA بیش از ۲۵۰ درخواست دریافت کرد. ۲۵ فینالیست مجموعه های خود را در موزه های Msheireb دوحه، نشان دادند.

مدرسه اعتماد عربستان سعودی (FTA)، که توسط شیخ موسی بنت ناصر (Shikha Mosa bint Nasser) تأسیس شده و با همکاری شیخ المساسا بنت حمد التانی و تانیا فرسه اداره میشود، ابتکار جدیدی با هدف یافتن و پرورش بااستعدادترین طراحان خاورمیانه و شمال آفریقا برای انتخاب پنج برنده در دسته های کیف، کفش، جواهرات، لباس عروسی و لباس شب است. FTA مجموعه ای باورنکردنی از داورهایی فعال در جنبه های مختلف مد تشکیل شده است که در میان آنها، بکهام، پیکسیلی، الکساندر وانگ، اولیویر روستینگ، کارلا برونی، امان هامام و سونام کاپورحضور داشتند.

ویکتوریا بکهام علاوه بر قضاوت بسیار جدی خود، گفت: " مسلما تعداد زیادی استعداد وجود دارد. من می خواهم طراحان را درک کنم و بیشتر در مورد برند آنها بدانم. من به دنبال کیفیت و کسی با رویاهای بزرگ و علاقه مند به این کسب و کار هستم."همچنین داور دیگر کاپور گفت: "من به دنبال خلاقیت هستم، و چیزی بی نظیر است که می توانید هر روز برای ۱۰ سال بپوشید." کاپور افزود: "آنها طراحان بسیار جوان و مشتاق هستند. توجه به جزئیات و نوع طراحی که انجام می شود، در سطح جهانی است. من به دنبال کسی هستم که همزمان ابتکاری و سنتی است. "

مهمان‌هایی از جمله Vodianova، Bruni، Haider Ackermann، Robin Wright، Jourdan Dunn، Alessandra Ambrosio، Peter Dundas، Olivia Palermo، Zac Posen، Ana Brewster،Luke Evans ، Jeff Koons، Shanina Shaik و جانی دپ در این جشن حاضر بودن.

Krikor Jabotian جایزه Eveningwear مد Trust Arabia را به دست آورد. Krikor Jabotian برای لباس عروسی، خواهران Mukhi برای جواهرات، Zyne برای کفش، و Sabri Marouf برای کیف، سایر جوایز را دریافت کردند.

به هر برنده یک مبلغ اختصاصی به مبلغ ۲۰۰۰۰۰ دلار اختصاص داده است. آنها همچنین فرصتی برای همکاری با FTA و MatchesFashion.com برای توسعه برندهای خود و دسترسی به رهبران کلیدی منطقه ای و جهانی و کارشناسان صنعت دارند.

مجموعه های آنها نیز از طریق MatchesFashion.com فروخته می شود.

در این جشن، شیخ المیسا بنتن حمد الطانی از "خلاقیت و تخیل، که باعث طراحی های فوق‌العاده نوآورانه ای شده است همانند سایر شاخه های هنر، مد ما را قادر می سازد که به رویای خود و بیان خودمان برسیم. همچنین ما را قادر می سازد تا جهان پر از فضیلت، سبک و شخصیت را تحلیل و تصور کنیم. در نهایت، ما را قادر می سازد تا طرح هایی را بیان کنیم که تلاش های درونی، ایده ها و ارزش ها را بیان می کنند. موانع، رویاهای خود را دنبال کنید، و شبکه ها، دوستان و ارتباطات را بسازید. با هم یک صنعت مدرن برای منطقه عرب را ایجاد خواهیم کرد."

وی با اشاره به هر یک از ۲۵ طراح فینالیست، گفت: " به عنوان یک گروه، شما عمق و وسعت استعدادهای خلاقانه ای که در این منطقه وجود دارد را ثابت می کنید و به همین خاطر مستحق شناخته شدن، توسعه و پشتیبانی هستید. همه شما امشب برنده‌اید و بدون شک تأسیس FTA، در آینده مد در منطقه و قطر امیدوار کننده است. "

خانه مد ایران
خانه مد ایران a