خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

همراهی معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی هنر با جشنواره خلاقیت‌های هنری زنان

11 اسـفـنـد 1397   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- جشنواره خلاقیت های هنری زنان در مناطق 22 گانه تهران و به همت اداره کل امور بانوان شهرداری تهران در حال برگزاری است.

کارگاه‌های آموزشی در بخش هنرهای مرتبط با دوخت و طراحی لباس با عناصر و نمادهای اسلامی ایرانی و هنرهای مرتبط با بازآفرینی خلاقانه با استفاده از دورریزهای خانگی از جمله بخش‌های این رویداد است.

همچنین برپایی کارگاه‌های آموزشی مربوط به دو دوره جشنواره طراحی مد و لباس "دیبا" یکی از بخش‌های "جشنواره خلاقیت‌های هنری زنان" در شهرداری منطقه هفت بوده است که فردا دوشنبه به کار خود پایان می‌دهد.

جشنواره طراحی مد و لباس دیبا در دو دوره به همت جهاد دانشگاهی هنر و به منظور ایجاد ارتباط بین طراحان جوان با مراکز صنعتی تولید پوشاک و برندهای مطرح در این صنعت و کمک به تولید دانش بنیان پوشاک متناسب با نیاز جامعه برپاشده است.

در بخشی از این رویداد، آموزش های تخصصی توسط اساتید مراکز آموزشی معتبر ارائه می‌شود و پس از تکمیل دوره‌های آموزشی، آثار هنرجویان در نمایشگاه "بازآفرینی خلاقانه از منظر هنر" به نمایش گذاشته می‌شود.

الگوسازی و ایجاد بسترهای لازم برای معرفی و ارایه پوشش ایرانی بر اساس موازین اسلامی برای دختران و بانوان، فراهم سازی زمینه های شکوفایی خلاقیت‌ها در تولید پوشش آراسته ایرانی از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

قرار است در آئین اختتامیه این رویداد، جوایزی به نفرات برگزیده در بخش‌هلی زنان معلول، مد و پوشش و بازآفرینی خلاقانه اهدا شود

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران