خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

هنر نمایشی در مد

7 بـهـمـن 1397   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- هنر خلاقیت و هنر مفهوم همیشه یکی از جذابیتهای کل هنر در تمام زمینه های هنر در تمام دنیا است که همیشه طرفداران بسیاری را به خود جلب  و جذب می کند .

همیشه متفاوت بودن و خلاق بودن و داشتن نوع دیگری از نگاه همیشه برای هنرمندان بزرگ همیشه یک امتیاز بزرگ بوده و است . امروزه هنر های بسیاری در کنار و با ترکیب شدن با هم به نقطه جدیدی از هنر مفهومی دست پیدا کردند و برای هر چشم زیبا شناسی یک ایده و یک مسیر برای پیدا کردن متفاوتها در نوع کار و هنر خود شده اند ، یکی از این هنرها که مفهوم ر ا در همه زمینها در کنار هم قرار داده است هنر PERFORMANCE ART است که از هنرهای خلاق و زیبا شناسانه در مفهوم به شمار میرود و برای کسانی که از خلاقیت و هنر در کنار هم لذت می برند بی نهایت تاثیر گذار است .

 امروزه در بیشتر گالزی های هنری بخش اساسی و بخش خاص به این از هنر همیشه پا برجا است که با فرمهای خاص و اشکال و ترکیبهای خلاقانه همیشه یک قدم جلو تر از دیگر هنر ها به سمت جلو در حرکت هستند . ایجاد فرم از اشکال خاص و ایجاد هماهنگی بین متریال و انسان یکی از مفاهیم مهم و تاثیر گذار این هنر بشمار می رود . استفاده زیبا و جذاب از متریال و رنگ و در کنار متریال متفاوت بکار بردن این عناصر همیشه پایه یک ایده و فکر زیبا برای هنر و هنرمندان است .

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات