KHANEMOD.COM

کارکرد هفته های مد دنیا

7 بـهـمـن 1397   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- هفته مد در نقاط مختلف اروپا و آمریکا . لندن . پاریس و نیویورک رویدادی جهانی و بی نهایت تاثیر گذار در روند حرکت مد و طراحی لباس که در مقاطع مختلف در بهترین شرایط و با مکانیسم کاملا حرفه ای و با بالاترین سطح طراحی و دوخت و الگوهای خلاقانه و کلاسیک برگزار و برای همه فعالان دنیا مد و طراحی لباس مانند یک رویایی شگفت انگیز می ماند .

این رخداد برای عده زیادی از طرفداران فعالان و طراحان یکچالش و یک موقعیت بی نظیر در به ذست آوردن فرصتهای ناب برای بروز استعداد و توانمندیها و نمایش بهترینهای خود در سطح برندهای بین المللی است . برنامه های و شوهای لباس در نیویورک پایتخت مد و برند و در لندن جایگاه و مکان پرورش استعداد و کارخانه ساخت خلاقیت و طراح و پاریس بهشت مد دنیا ، همیشه برای همه مردم و فعالان مد یک آرزو برای آینده بهتر است .

ایجاد هماهنگی و جمع شدن افرادی که با استعدادهای خود فرهنگ و ساختار اجتماعی و ثروت سازی می کنند  یک ساختار و برنامه  و سازماندهی بی نهایت بزرگ و مویرگی برای ارتباطات بین طراح و بازار و استعدادهای جدید و ایجاد ثروت است از بزرگترین و شبکه بزرگی از مدیران و برنامه ریزان بزرگ است . رو نمایی از طراحی های نو و برگزاری مهمانیهای برندها و سمینارهای آموزشی و برنامه های استعدادیابی از مهمترین برنامه های جانبه هفته های مد است .

خانه مد ایران خانه مد ایران
خانه مد ایران a