خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

کارکرد هفته های مد دنیا

7 بـهـمـن 1397   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- هفته مد در نقاط مختلف اروپا و آمریکا . لندن . پاریس و نیویورک رویدادی جهانی و بی نهایت تاثیر گذار در روند حرکت مد و طراحی لباس که در مقاطع مختلف در بهترین شرایط و با مکانیسم کاملا حرفه ای و با بالاترین سطح طراحی و دوخت و الگوهای خلاقانه و کلاسیک برگزار و برای همه فعالان دنیا مد و طراحی لباس مانند یک رویایی شگفت انگیز می ماند .

این رخداد برای عده زیادی از طرفداران فعالان و طراحان یکچالش و یک موقعیت بی نظیر در به ذست آوردن فرصتهای ناب برای بروز استعداد و توانمندیها و نمایش بهترینهای خود در سطح برندهای بین المللی است . برنامه های و شوهای لباس در نیویورک پایتخت مد و برند و در لندن جایگاه و مکان پرورش استعداد و کارخانه ساخت خلاقیت و طراح و پاریس بهشت مد دنیا ، همیشه برای همه مردم و فعالان مد یک آرزو برای آینده بهتر است .

ایجاد هماهنگی و جمع شدن افرادی که با استعدادهای خود فرهنگ و ساختار اجتماعی و ثروت سازی می کنند  یک ساختار و برنامه  و سازماندهی بی نهایت بزرگ و مویرگی برای ارتباطات بین طراح و بازار و استعدادهای جدید و ایجاد ثروت است از بزرگترین و شبکه بزرگی از مدیران و برنامه ریزان بزرگ است . رو نمایی از طراحی های نو و برگزاری مهمانیهای برندها و سمینارهای آموزشی و برنامه های استعدادیابی از مهمترین برنامه های جانبه هفته های مد است .

خانه مد ایران خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a