KHANEMOD.COM

سومین نمایشگاه مد و سبک زندگی استانبول

29 دی 1397   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- سومین نمایشگاه مد و سبک زندگی  برای در  تاریخ 17 الی 19 ژانویه 2019 (۲۷ الی ۲۹ دی ماه ۹۷) در مرکز کنگره استانبول برگزار می شود . این نمایشگاه سال گذشته در مساحتی به اندازه ۶ هزار متر مربع و با حضور ۹۱ غرفه دار برگزار شده است و بیش از ۳۵۰۰ مغازه دار در کنار بیش از ۷۰۰ خریدار خارجی از آن بازدید کرده اند . در نمایشگاه Lifestyle  استانبول لباس های بیرون از منزل ، لباس عروسی ، لباس های مجلسی ، لباس های سایز بزرگ ، لباس های ورزشی ، لباس های شنا و ... در معرض نمایش قرار می گیرد . همانطور که می دانید افراد زیادی برای خرید لباس عروس و لباس مجلسی ، شهر استانبول را انتخاب می کنند .

نمایشگاه مد و سبک زندگی استانبول

یکی از جذابترین نمایشگاه های استانبول ، نمایشگاه مد و سبک زندگی ست . در این نمایشگاه ، طراحان لباس با هر سبک و سیاقی شرکت می کنند . این نمایشگاه در سال 2019 ، برای سومین بار ، در شرق دریای مدیترانه و در شهر استانبول و در مرکز کنگره برگزار می شود . امکان رزرو تور استانبول نمایشگاه لایف استایل از اوایل دی ماه امکان پذیر است .

انتظار می رود نمایشگاه لایف استایل استانبول 2019 در 10.000 متر مربع با حضور بیش از 200 غرفه دار از 30 کشور مختلف در ژانویه 2019 افتتاح شود . بیشترین شرکت کنندگان در این نمایشگاه شامل خریداران بین المللی ، بازدید کنندگان ، طراحان و علاقمندان مد هستند . مسلما برندهای مشهور دنیا مایلند در این نمایشگاه ، قسمتی از بازار ترکیه را بدست بگیرند و به همین دلیل آخرین و جدیدترین سبک های خود را ارائه می دهند . غرفه دارانی از شمال آفریقا ، آفریقا ، مالزی ، اندونزی ، سنگاپور ، آلمان ، فرانسه ، استرالیا ، ایالات متحده و ... در این نمایشگاه حضور دارند .

محصولات قابل ارائه در نمایشگاه مد و سبک زندگی استانبول :

- پوشاک

- لباس زیر

- روسری

- لباس عروسی

- لباس های سایز بزرگ

- پوشاک ورزشی

- مایو

شرکت کنندگان در نمایشگاه مد و لایف استایل استانبول :

- مغازه داران و صاحبان بوتیک

- فروشگاه های زنجیره ای

- خریداران تجاری

- عمده فروشان خارج از کشور و داخلی ، توزیع کنندگان صادر کنندگان

- تولید کنندگان پوشاک

- نمایندگی های تجاری از کشورهای مختلف

- نساجی ها و بافندگی ها

- طراحان صنعت مد

عکس هایی از حضور گروهی از طراحان و انتخابی 

خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
خانه مد ایران
خانه مد ایران a