KHANEMOD.COM

خوش پوشها در زمستان چه بپوشند

26 دی 1397   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- اگر  شما هم می خواهید در فصل زمستان هم یک تیپ و استایل زیبایی داشته باشید و هنوز نمی دانید که چه لباس هایی را باید انتخاب کنید در این مطلب نکته هایی درباره انتخابلباس زمستانه داریم که خالی از لطف نیست

اگر هنوز هم برای خریدن لباس های شیک زمستانی مردد هستید و نمی دانید که چه لبلس زمستانی انتخاب کنید که شما را خوش استایل تر و زیبا جلوه دهد  ما در این مطلب پرشین وی سعی کرده ایم نمونه هایی از لباس های زمستانی زیبا که شامل کاپشن و پالتو زنانه می شود و نکته هایی جامع درباره خریدن لباس زمستانه به شما خواهیم گفت

لباس های زمستانی زیبا

با فرا رسیدن فصل سرما لازم است که در نوع پوشش و انتخاب لباس‌هایتان دقت کنید اما این لزوما به این معنی نیست که برای در امان ماندن از سرمای زمستان ، مد را فراموش کنید. حتی در فصل سرما و یخبندان هم می‌توانید به خوش لباسی فصول دیگر سال به نظر برسید ؛ البته اگر در انتخاب لباس‌هایتان دقت کنید.

در حقیقت ، زمستان یکی از آسان ترین زمان‌ها برای خوش لباس بودن است. لباس‌های زمستانی شامل مانتو و یک کت ، یک جفت بوت ، کلاه ، شال گردن و یک جفت دستکش است.

در وهله اول شما باید کتی انتخاب کنید که در عین گرم بودن زیبا نیز به نظر برسد . یک کت مناسب نه تنها می‌تواند شما را گرم کند ، بلکه لباسی است که نشان می‌دهد شما چقدر خوش سلیقه هستید.

مهم نیست کت شما خزدار باشد یا پشمی یا مخملی ؛ فقط به یاد داشته باشید که با انتخاب کت به دیگران نشان می‌دهید چگونه فکر می‌کنید لباس های زمستانی زیبا و چقدر خوش لباس هستید. اگر می‌خواهید در میان دیگران تک باشید ، یک کت سنگین و یک شال را به جای ژاکت قدیمی‌تان امتحان کنید.

این کت هم شما را گرم نگاه می‌دارد و هم شما را از دیگران متمایز می‌کند. البته دقت کنید کتی انتخاب کنید لباس های زمستانی زیبا که آنقدر سنگین نباشد که باعث زحمت شما باشد و یا بعد از یک روز بارانی از شدت سنگینی مجبور شوید آن را در تن‌تان بیرون بیاورید. توجه داشته باشید که باید کت و بوت‌تان را با هم ست کنید. شما که دوست ندارید بوتی به پا داشته باشید که هیچ هماهنگی با کت‌تان نداشته باشد ، پس به دنبال بوتی باشید که هم مدل و هم رنگش با کت‌تان متناسب باشد.

اگر کت شما روشن است ، یک بوت ساده و کمی تیره تر از رنگ کت‌تان انتخاب کنید. اگر کت‌تان ساده است ، یک بوت طرح دار و روشن انتخاب کنید. همچنین می‌توانید لباس های زمستانی زیبا برای یک کت خزدار و سنگین از بوت‌های چرمی استفاده کنید ، یا اگر کتی به تن می‌کنید که طرح دار است یک بوت لاستیکی یا ابریشمی انتخاب کنید.

اجزاء دیگر لباس‌تان نیز باید با هم هماهنگ باشند ، اجزایی نظیر دستکش ، کلاه و شال گردن. البته ابتدا کت و بوت‌تان را انتخاب کنید و سپس دستکش و کلاه و شال گردن‌تان را مطابق با آنها انتخاب کنید. رنگ اجزاء لباس‌تان نیز باید با رنگ کت و بوت‌تان هماهنگ باشد اما دقت کنید که همه لباسها و اجزاء آن را از یک رنگ انتخاب نکنید.

پس اگر یک کت قرمز روشن دارید یک بوت قرمز انتخاب کنید . یک بوت سبز رنگ نیز با کت مشکی‌تان هماهنگی جالبی خواهد داشت. شما می‌توانید اجزاء لباس‌تان را نیز از رنگ مشکی و یا سبز و یا ترکیبی از این دو انتخاب کنید ، اما با کت و بوت قرمزتان دستکش و یا کلاه قرمز استفاده نکنید چرا که دیگران با نگاه کردن به شما دچار ناراحتی می‌شوند .رنگی انتخاب کنید که در طیف رنگی به رنگ کت‌تان نزدیک باشد.

بیشتر بدانید در زمستان چگونه خوش‌تیپ باشیم

محسن پرواندر شماره‌های گذشته پیرامون نحوه لباس پوشیدن در جلسات رسمی صحبت شد، اما در این شماره می‌خواهیم درباره پوشش رسمی در زمستان صحبت کنیم.

اصولا زمستان فصل محبوب خوش‌لباس‌هاست، چراکه تنوع و امکان طراحی و خرج کردن سلیقه در زمستان خصوصا برای آقایان مهیاتر است و پوشش بیشتر سلیقه و زیبایی بیشتر را با خود به ارمغان می‌آورد.

تمامی نکات که در شماره‌های قبلی در مورد نحوه پوشش در جلسات رسمی بیان شد، در زمستان نیز به قوت خود باقی است و اساسا ت غییر فصل منجر به تغییر ماهیت رسمی بودن شما نمی‌شود؛ یعنی همچنان کت و شلوار سرمه‌ای یا مشکی دو دکمه یا تک دکمه ی ا پیراهن سفید (یا آبی بسیار کم‌رنگ) کفش مشکی بنددار ساده و جوراب مشکی و در صورت استفاده از کروات رنگ‌های گرم توصیه می‌شود.

اما در فصل سرد توجه به نکات زیر لازم است ۱ پلیور آن هم پلیوری یقه‌دار شما را از رسمیت می‌اندازد، پلیورهای نازک یقه هفت را در برخی موارد که از رنگ‌های سرد مانند خاکستری، کرم و... ساده باشند می‌توان با اغماض پذیرفت، اما ژاکت‌های دکمه‌دار یا پلیورهای یقه‌ گرد یا یقه مردانه به هیچ عنوان رسمی نیست.

۲ خیلی از کاپشن‌ها را می‌توان بر روی کت شلوار پوشید، اما این عمل دقیقا مانند آن است که شما کت را با پیژامه بپوشید و کمی‌ خنده‌دار به نظر می‌رسد. ۳ اگر سردتان است، بر روی کت و شلوار از پالتو استفاده کنید. پالتوی شما باید دارای مشخصات زیر باشد تا به عنوان یک لباس رسمی محسوب شود:

کاپشن زیبای زنانه نیم تنه

مشکی و بدون طرح باشد، ساده ساده حداقل ۱۵ سانت از کت شما بلندتر باشد. ارتفاع پالتو حداکثر ۴ انگشت باز بالای زانوی شما باشد. حتما دکمه‌دار بوده و حداکثر ۳ دکمه داشته باشد.

آستین پالتو از آستین کت بلندتر باشد، البته آستین پیراهن باید از آستین کت و پالتو بلندتر باشد. ۴ در صورتی که سرمایی هستید و می‌خواهید یقه خود را از سرما حفظ کنید از شال‌گردن خاکستری استفاده کنید. ۵ شال گردن را گره نزنید (هیچ نوع گرهی حتی یک گره کوچک) و تنها در دو طرف گردن به صورت ضرب در عبور دهید. ۶ کلاه شما را از رسمیت می‌اندازد، ولی اگر اصرار دارید که از کلاه استفاده کنید، به‌هیچ‌عنوان از کلاه‌های بافت بدون نقاب استفاده نکنید، هر بند هم از آن بدتر است، کلاه‌های نقاب‌دار انگلیسی قدری رسمی است.

۸ شما می‌توانید از نیم‌پوت استفاده کنید، اما چکمه چه برای خانم‌ها چه آقایان شما را از رسمیت خارج می‌کند. ۹ در هنگام راه رفتن، بهتر است دکمه‌های پالتو باز باشد و دکمه کت بسته باشد. (البته تک‌تک دکمه بسته و در کت‌های دو دکمه، دکمه بالا بسته و دکمه پایین باز باشد.

خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
خانه مد ایران a