KHANEMOD.COM

تولد یک شتاب دهنده در صنعت مد ایران

15 آبـان 1397   خانه مد ایران    نویسنده: خانه مد ایران - شتاب دهنده مد + خانه مد گنجینه ستارگان   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

جاوید شیرازی، مدیر مسئول خانه مد گنجینه ستارگان گفت: این موسسه با هدف توسعه  نوآوری در صنعت مد ایران اسلامی و حمایت از محصولات ایرانی، با ایجاد امکانات لازم در به سرعت در حال تبدیل شدن به یک شتاب دهنده استارت آپ های مد و لباس است. به زودی با امکانات ایجاد شده آماده حمایت مادی و معنوی از ایده های نوین استارت آپی در حوزه مد و لباس خواهد بود.

وی درباره این شتاب دهنده گفت: موسسه خانه مد گنجینه ثبت نام در "مرکز توانمندسازی و تسهیل کسب و کارهای نوپای سازمان فناوری اطلاعات ایران " را انجام داده و در حال حاضر بعنوان شتاب دهنده ، استارت آپ ها و صاحبین ایده در حوزه مد و لباس در ایم مرکز به ثبت رسیده است.

شیرازی تصریح کرد: به زودی علاقمندان می توانند جهت استفاده از امکانات این شتاب دهنده و تبدیل ایده های خود به استارت آپ در زمینه مد و لباس از طریق سایت خانه مد ایران با ما در تماس باشند و یا به سایت مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری  کسب‌ و کارهای نوپای فاوا وابسته به سازمان فناوری اطلاعات ایران به آدرس زیر مراجعه نمایند:

http://tehran.ictstartups.ir/fa/company/145894

خانه مد ایران
خانه مد ایران