KHANEMOD.COM

برپایی بزرگ‌ترین گردهمایی ماشین‌آلات صنایع پوشاک

4 شـهـريـور 1397   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- مهدی جهانی از مدیران ایرانی حاضر نمایشگاه ماشین آلات صنایع پوشاک در جهان و نماینده شرکت تویاپ ترکیه درباره جزئیات نمایشگاه ماشین آلات تولید پوشاک 2018 به خبرنگار هنرآنلاین، گفت: در این رویداد علاوه بر نمایش جدیدترین آثار مهم ترین برندهای جهان، طراحان و به ویژه تولیدکنندگان از سراسر دنیا گرد هم آمده تولیدکنندگان پیشرو ماشین آلات صنعت مد و نساجی، آخرین محصولات خود را در نمایشگاه ماشین آلات تولید پوشاک 2018 به نمایش می گذارند.
جهانی با اشاره به نمایش جدیدترین ملزومات دوخت و دوز در صنعت مد و لباس اظهار داشت: آخرین نوآوری ها در دوخت و دوز، گلدوزی، طرح و برش، اتو و پرس و سیستم های cam و cad در این مجموعه بزرگ ارائه خواهد شد.
او نمایشگاه ماشین آلات تولید پوشاک 2018 را دروازه ای منحصربه فرد برای رسیدن به خریداران خارجی برشمرد و تصریح کرد: با توجه به زمینه های متعددی که این رویداد پیش روی تمامی فعالان صنعت مد می گشاید، می توان از آن به عنوان مرکز خلاقیت و نوآوری که الهام بخش صنعت پوشاک در جهان است نام برد.
جهانی افزود: نمایشگاه ماشین آلات تولید پوشاک 2018 بر اساس قانون 5174 و مجوز اتحادیه اتاق ها و بورس ترکیه برگزار می شود و تاکنون طی چندین دوره برگزاری، 36870 بازدیدکننده حرفه ای از 73 کشور جهان را گرد هم آورده است.
او در توضیح زمینه های فعالیت نمایشگاه ماشین آلات تولید پوشاک 2018 گفت: نمایش جدیدترین ماشین آلات دوخت و دوز، برش، اتوپرس، برش لیزری، ماشین آلات چاپ دیجیتال، ماشین آلات تاکن، بسته بندی، تمیزکاری و اندازه گیری، برچسب گذاری و طراحی سیستم های چاپ، صنعت ماشین آلات جانبی، ارائه کاغذهای مورد استفاده در صنعت چاپ، نخ های دوخت و قلاب دوزی و خدمات ترکیبی و لجستیک از جمله این بخش هاست.
مدیران ایرانی حاضر نمایشگاه ماشین آلات صنایع پوشاک، با اشاره به اینکه نمایشگاه ماشین آلات تولید پوشاک 2018 هر دو سال یک بار و به میزبانی شهر استانبول در بزرگ ترین مرکز بین المللی نمایشگاه و کنگره در منطقه اوراسیا برگزار می شود بیان کرد: شرکت نمایشگاهی تویاپ آمادگی خود را جهت ثبت نام و ایجاد شرایط لازم برای حضور فعالان صنعت مد از ایران در این رویداد فراهم می آورد و علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه حضور در این رویداد به سایت tuyaptehran@tuyap.com.tr مراجعه کرده یا با شماره09123153585 تماس بگیرند.
نمایشگاه ماشین آلات تولید پوشاک 2018 از 29 شهریور تا اول مهرماه و هم زمان با نمایشگاه پارچه در شهر استانبول ترکیه برپا می شود.

خانه مد ایران
خانه مد ایران a