KHANEMOD.COM

برپایی ژوژمان لباس عروس با تکیه بر الگوهای ترک

7 مـرداد 1397   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- فاطمه پورموسی، مدیر و مؤسس مجتمع آموزشی و فرهنگی "پورموسی" درباره برپایی ژوژمان لباس عروس با همکاری جهاد دانشگاهی گفت: این دوره آموزشی شامل آموزش لباس شب، لباس عروس، باکس دوزی، آموزش چین های اسکارلت برای دامن عروس، فنر دوزی، اساس طراحی و دوخت دکولته و طراحی و دوخت دامن های زاک پوزن برگزار شد.
او ادامه داد: این دوره به شکل ترمیک، پنج ماهه و هفته ای یک روز به مدت سه ساعت به شکلی سیار مفید و مؤثر برگزار شد، بطوری که برخی هنرجویانی که در این دوره آموزشی شرکت کردند تنها دوره های نازک دوزی را گذرانده بودند، اما در زمان ژوژمان آثاری کم نظیر خلق شد. امید است در آینده نیز تداوم برپایی آن در راستای پیشرفت کار طراحان ایرانی برای بهبود کیفیت طراحی و دوخت لباس های مجلسی موجب تربیت هنرجویان بیشتر برای رفع نیاز فعلی بازار شود.
مدیر مجتمع آموزشی و فرهنگی "پورموسی" با اشاره به برپایی ژوژمان لباس عروس با تکیه بر الگوهای ترک گفت: این دوره های جهاد دانشگاهی همچنان ادامه دارد و قصد داریم در دوره های آتی با تکیه بر بروزترین الگوهای جهانی، آموزش طراحی و دوخت پیشرفته ترین لباس های مجلسی را در دستور کار قرار دهیم.
در ادامه، تصاویری از ژوژمان لباس عروس با همکاری جهاد دانشگاهی و مجتمع آموزشی و فرهنگی "پورموسی" را ببینید:

خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
خانه مد ایران
خانه مد ایران a