KHANEMOD.COM

آدیداس از تیم ملی ایران حمایت می‌کند

27 خـرداد 1397   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد -به گزارش خانه مد از برنامه " ورزش سه" بعد از آن که کمپانی نایک تیم ملی ایران را تحریم کرد حالا آدیداس دیگر برند مطرح تولیدات ورزشی جهان اعلام کرده است که از تیم ملی ایران حمایت کرده و نمی خواهد اتفاقات ورزشی را با سیاست پیوند بزند.
در همین رابطه خبرگزار ایرنا به نقل از راشاتودی نوشت که کاسپررورستد مدیردانمارکی آدیداس در رابطه با ماجرای حمایت این کمپانی از تیم ملی ایران گفت:"برای آدیداس مهم است که از ورود مستقیم به سیاست خودداری کند و در واقع معتقدم کشاندن پای شرکت های ورزشی به این مبحث اقدامی کاملا اشتباه است.
ایران یکی از 12 تیم تحت حمایت و اسپانسرینگ آدیداس است؛ حقیقتی که با اقدام شرکت نایک مبنی بر عدم فراهم آوردن تجهیزات ورزشی برای بازیکنان این تیم به دلیل تحریم های آمریکا علیه ایران و تنش های موجود در توافق هسته ای با این کشور؛ کاملا در تناقض است."
رورستر در همین رابطه گفت: "ما برای تیم ملی ایران تجهیزات فراهم می کنیم؛ چرا که ایرانی ها عاشق فوتبال هستند و در نهایت امر ما به طور کلی به ورزش معتقدیم و می دانیم که از طریق ورزش می توانیم زندگی انسان ها را در مسیر مثبت تغییر دهیم. با این تفاسیر، فرض کنید که ما یک اهرم سیاسی هستیم؛ در این صورت چگونه می توانیم به این هدف دست پیدا کنیم. جام جهانی جایگاه ارزشمندی برای ترقی و پیشرفت ماست و از این رو انتخاب تیم ها و بازیکنان مناسب برای ما بسیار حائز اهمیت است. "
کمپانی آدیداس درحالی حمایتش از تیم ملی ایران را اعلام کرد که کمپانی نایک در فاصله چند روز مانده به مسابقات جام جهانی گفت که کفَش و دیگر اقلام ورزشی را در اختیار ورزشکاران تیم ملی ایران قرار نمی دهد. موضوعی که با واکنش های زیادی در سراسر جهان مواجه شد.

خانه مد ایران
خانه مد ایران a