خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

10 بازیکن خوشتیپ جام جهانی 2018؛ دلیلی برای دنبال کردن بازی ها

27 خـرداد 1397   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- همانطور که مطلع هستید مسابقات جام جهانی 2018 روز گذشته در روسیه آغاز شد. اگر شما نیز مانند نویسنده ی این مطلب باشید اگرچه بی صبرانه منتظر تماشای بازی های تیم ملی هستید اما دنبال کردن سایر تیم ها برایتان جذابیت خاصی ندارد. به جای فرار کردن از جمع های دوستانه و خانوادگی هنگام تماشای مسابقات فوتبال چرا دلیلی برای لذت بردن از بازی ها نداشته باشیم؟ در مطلب امروز از مجله مدوپیا به معرفی 10 بازیکن خوشتیپ تیم های مختلف در این دوره از مسابقات جام جهانی می پردازیم.

آرژانتین: نیکلاس تاگلیافیکو

او که در پست دفاع بازی می کند نه تنها چهره خوبی دارد بلکه طرفداران فوتبال او را با خاویر زانتی, بازیکن سابق آرژانتین, مقایسه می کنند. خب اگر فوتبال آرژانتین را دنبال می کنید حتما می دانید که این مقایسه یک مقایسه جدی است و نشانگر توانایی و استعداد بی نظیر این بازیکن 25 ساله است.

نیکلاس تاگلیافیکو

بلژیک: اکسل ویتسل

اکسل ویتسل 29 ساله که در پست هافبک بازی می کند یکی از بهترین های این لیست است. صرف نظر از مهارت این بازیکن بدون شک چشمان آبی و موهای فر او نقطه قوت ویتسل به حساب می آیند.

اکسل ویتسل

برزیل: نیمار جونیور

نیمار جونیور 25 ساله یک بازیکن خارق العادست. اما مهارت فوق العاده او در حرفه ای که انتخاب کرده است تنها دلیل دوست داشتن او نیست. نیمار چهره و استایل خوبی دارد و بارها با الیویه روستن, نابغه برند بالمان همکاری داشته است.

نیمار جونیور

انگلیس: جک باتلند

جک باتلند 25 ساله که دروازه بان تیم انگلیس است شباهت زیادی به دیوید بکهام دارد. خودتان مقایسه کنید. آیا باتلند ورژن جوان تر بکهام نیست؟

جک باتلند

فرانسه: الیویه ژیرو

ژیرو با 31 سال سن یکی از خوشتیپ ترین های این لیست است. او که مهاجم تیم فرانسه است نه تنها کارنامه درخشانی دارد بلکه از استایل و چهره خوبی نیز برخوردار است.

الیویه ژیرو

آلمان: متس هوملز

هوملز 29 ساله با قد بلند و پوست سبزه نه تنها یکی از بهترین بازیکن های تیم آلمان در پست دفاع است بلکه یکی از خوش قلب ترین هاست. او یکی از اولین فوتبالیست هاییست که یک درصد از درآمد هفتگی خود را به خیریه Common Goal برای کمک به کودکان محروم اهدا می کند.

متس هوملز

پرتغال: آندره سیلوا

اعتراف کنید! انتظار داشتید اینجا اسم رونالدو را ببینید! در اینکه رونالدو یک فوتبالیست آیکانیک است هیچ شکی نیست اما ما بر این باور هستیم که او کم کم جایگاه خود را به هم تیمی مهاجم خود آندره سیلوا 22 ساله واگذار می کند. سیلوا نیز مانند منتور خود از لحاظ فیزیکی, مدل مو و استایل جزء بهترین هاست.

آندره سیلوا

اسپانیا: جرارد پیکه

بدون شک این لیست بدون جرارد پیکه 31 ساله کامل نمی شد. او که در پست دفاع بازی می کند نه تنها بازیکن موفقی است بلکه شکیرا را نیز به عنوان پارتنر در کنار خود دارد. آیا همه این ها دلیل کافی برای دوست داشتن او نیست؟

جرارد پیکه

ایران: رامین رضاییان, مرتضی پورعلی گنجی

و اما بهترین قسمت داستان بازیکنان خوشتیپ تیم ملی ایران هستند که پیش از این عکس های آنها با کت شلوار برند هاکوپیان کلی سر و صدا کرد. در اینجا به دو بازیکن اشاره می کنیم. رامین رضاییان و مرتضی پورعلی گنجی. دو بازیکن جوان و خوشتیپ تیم ایران که نه تنها استایل خوبی دارند بلکه تا به امروز ثابت کرده اند که لیاقت جایگاهی که در آن هستند را دارند.

رامین رضاییان

مرتضی پورعلی گنجی

گزیده ای از استایل بازیکنان

نیمار در لباسی از بالمان جک باتلند جک باتلند آندره سیلوا آندره سیلوا نیمار الیویه ژیرو الیویه ژیرو اکسل ویتسل اکسل ویتسل جرارد پیکه آندره سیلوا آندره سیلوا بازیکنان تیم ملی بازیکنان تیم ملی

خانه مد ایران خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران