KHANEMOD.COM

نخستین رویداد کسب و کار

23 خـرداد 1397   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- مهدی معصومی موسس و مدیر عامل مجموعه "مدو" در مراسمی که با حضور جمعی از صاحبان برند، طراحان مد و لباس، اساتید دانشگاه و چهره های مطرح مد و لباس برگزار شد، ضمن مرور فاکتورهای موفقیت صنعت مد و لباس در دنیا، به معرفی نخستین رویداد کسب و کار "مد و سامیت" تهران، ماموریت و اهداف آن پرداخت.
در این مراسم، معصومی عواملی همچون رویدادها و نمایشگاه های مد، کنفرانس ها و فشن تاک ها، ورکشاپ های آموزشی، رشد رسانه های مد، بلاگرها و افراد تاثیرگذار در معرفی برندها و محصولات، تکنولوژی در مد و گردهمایی نخبه های مد و فشن دنیا را در رویدادهایی با نام فشن سامیت ها، همفکری و برنامه ریزی در خصوص مشکلات صنعت مد و ارائه راه حل های مناسب را به عنوان مهم ترین عوامل موفقیت و توسعه صنعت مد در دنیا برشمرد.
او گفت: با توجه به حضور چندین ساله مجموعه مدو در صنعت مد و برگزاری دو دوره رویداد کارآفرینی مدوتک، و تحقیق و بررسی در خصوص صنعت مد داخلی و همینطور عوامل موفقیت این صنعت در دنیا به این جمع بندی رسیدیم که مهمترین مشکل برای رشد و توسعه صنعت مد داخل عدم ایجاد بستری مناسب جهت تعامل و همکاری تمامی فعالان صنعت مد در ایران است.
موسس و مدیر عامل مجموعه "مدو" با اشاره به اینکه راه حل ما برای این مشکل کمک به ایجاد بستری مناسب جهت تعامل و همکاری تمامی فعالان این صنعت خواهد بود اظهار داشت: نام این پلت فرم مد و سامیت است. مد و سامیت به عنوان سالانه مد و کسب و کار ایران قصد دارد تا با برگزاری این رویداد بتواند ضمن گردهمایی فعالان این صنعت به رشد و بهبود کسب و آن ها، رشد دانش، کسب تجربه و معرفی آخرین ایده ها و کالکشن های طراحان و تجاری سازی محصولات مد قدم بردارد. مد و سامیت قصد دارد در سال های آتی به مهمترین رویداد کسب و کار منطقه تبدیل شود و تلاش خواهد کرد تا صنعت مد ایران و آوازه طراحان ایرانی را جهانی کند.
رویداد کسب و کار "مد و سامیت" در چهار بخش با نام های مد و دیزاین، مد و تک، مد و تاک و مد و ورکشاپ برگزار خواهد شد.
در بخش مد و دیزاین 40 طراح به ارائه و نمایش آخرین کالکشن خود خواهند پرداخت و با تقویت چهره و هویت برندشان، جایگاه خود را در بازار پر رقابت مد و لباس تقویت خواهند کرد. در بخش مد و تاک هشت فرد موفق در صنعت مد و لباس از تجربه ها و دستاوردهایشان صحبت خواهند کرد.
همچنین به منظور افزایش سطح دانش. و توانمندی افراد در این حوزه چهار ورکشاپ با محوریت کسب و کار در صنعت مد برگزار خواهد شد. در بخش مد و تاک شش استارت آپ حضور خواهند داشت و با معرفی قابلیت های محصولات خود خواهند پرداخت.
این رویداد به مدت 2 روز و در تاریخ 25 و 26 مردادماه در مرکز همایش های بین المللی رایزن برگزار خواهد شد و در این حین میزبان تمامی فعالان صنعت مد و لباس، طراحان، رسانه ها، سرما یه گذاران، علاقه مندان به مد خواهد بود.

خانه مد ایران
خانه مد ایران a