KHANEMOD.COM

راه های ساده برای جذاب جلوه دادن ظاهر شما

21 خـرداد 1397   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- معجزه گردنبنده

کسسوری ها همواره به عنوان اقلامی شیک و در عین حال ارزان برای خوب و زیبا نشان دادن یک ظاهر شیک و مناسب به کار می روند. در بین اکسسوری ها، گردنبندها قادرند، در انواع مختلف رنگ و شکل و اندازه، تی­شرت سفید ساده­ تان را به یک پوشش مدرن و خاص، بدل کنند.
دامن طرح دار
شک نکنید با پوشیدن یک دامن طرح دار زیبا، وسوسه امتحان کردن دوباره و چندباره آن، شما را رها نخواهد کرد. این نوع دامن را می ­توانید، به جای دامن طوسی ساده ای که می ­پوشید، به تن کنید، یا این که با همراهی یک تاپ رنگی چشم نواز، برای مهمانی های عصرانه ­تان با استایلی بی نظیر ظاهر شوید.
کفش مهم است، خیلی مهم!
هیچ لباسی به اندازه یک جفت کفش به روز پاشنه دار، اعتماد به نفس خوش پوشی و شیک بودن را به روح یک خانم تزریق نمی ­کند. برای انتخاب کفش مناسب دو گزینه در اختیار شماست: اول این که به دنبال برندهایی با طراحی های خاص باشید، و یا کفش های شیک و در عین حال ساده را انتخاب کنید.
کیف جدید
چه یک کیف پول کوچک یا یک کیف دستی بزرگ و جا دار، همیشه خرید یک کیف، انرژی و وجد را برای فرد به همراه دارد. مانند گردنبند ها، اکسسوری هایی مانند کیف ها نیز قادر­ند به شکل و استایل شما جلوه ویژه و منحصر به فردی بدهند. یکی از نکات کلیدی که در انتخاب کیف باید در نظر داشته باشید، دقت در انتخاب رنگ و طرح آن است. به فصل ها و ترکیب های رنگی مختص هر کدامشان، توجه داشته­ باشید.
رژ لب
حتی اگر حوصله ندارید به سر و وضع خودتان برسید، اما بدانید، همیشه رژ لب ها نقش یک دوست و منجی را برایتان بازی می ­­کنند. اگر با دقت و صبر کافی، به لب هایتان رژ بزنید، استایل شما منسجم تر از قبل نشان داده می­ شود. در حقیقت، شما از تغییری که یک رژلب قرمز، چه روز و چه در شب، در ظاهر شما به وجود می­ آورد، شگفت زده خواهید شد.

خانه مد ایران
خانه مد ایران