KHANEMOD.COM

مرگ «کیت اسپید» طراح مشهور آمریکایی؛ احتمال خودکشی

21 خـرداد 1397   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- پیکر بی جان "کیت اسپید" طراح مشهور مد در خانه اش در نیویورک پیدا شد. پلیس در حال بررسی علت مرگ او است ولی گفته می شود خود را دار زده است.
مرگ ناگهانی "کیت اسپید" با شوک و اندوه هوادارانش همراه بود.
یکی از نخستین واکنشها به درگذشت او را چلسی کلینتون، دختر رئیس جمهور پیشین آمریکا داشت که نوشت: "وقتی کالج بودم مادربزرگم اولین کیف کید اسپید را برایم خرید که هنوز آن را دارم. خانواده و دوستان کیت در قلب من هستند"
"کیت اسپید" بیشتر با کیف هایش شناخته می شود."کیت" حرفه اش در صنعت مد را با کار کردن در بخش کیف و زیورهای هماهنگ با آن مجله "مادموازل" در منهتن نیویورک آغاز کرد. او تا سال 1991 در آنجا ماند.
در سال 1993 با همکاری همسرش "اندی اسپید" برند کیف "کیت اسپید" را بنیان گذاشت.نخستین فروشگاه "کیت اسپید" در سال 1996 در نیویورک باز شد. این برند در حال حاضر بیش از 300 شعبه در سراسر دنیا دارد.
کمپانی "کیت اسپید" که با طرح های رنگارنگ و منحصر بفردش به شهرت جهانی رسید، چندی پیش سهامش را به قیمت بالای میلیارد دلار به طراح رقیب، "کوچ" فروخت. این زن و شوهر سپس، خانه مد دیگری را به نام دخترشان "فرانسیس ولنتاین" راه اندازی کردند.
"کیت اسپید" در سال 2016 فامیلی خود را به "ولنتاین" تغییر داد تا از اسم برند "کیت اسپید" تفکیک شود. با پخش خبر خودکشی او، هوادارانش علاوه بر به اشتراک گذاشتن خاطراتی که از کیف های او دارند در مورد خودکشی نیز آگاهی رسانی می کنند.

خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
خانه مد ایران