خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

پیراهنهای سفید کارولینا هرِرا در هفته مد نیویورک

15 خـرداد 1397   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- انگشت شمار طراحان لباس زنانه ای هستند که پیراهن سفید یکدست را همچون کارولینا هرِرا دلربا می سازند. پیراهن سفید بخشی از جانمایه کارهای او را در هفته مد نیویورک امسال تشکیل می دهد. او مجموعه خود را "لحظه پیراهنهای سپید من" نامیده است.
این طراح لباس ونزوئلایی تبار آمریکایی می گوید: "مجموعه لباسهای امسال اساس کارهای مرا نشان می دهد. برشها ساده هستند. لباسها برای زنانی طراحی شده که بدنبال زیبایی طبیعی هستند. برای همین بر روی پیراهن سفید تاکید شده است. من از آن استفاده های گوناگونی کرده ام. مجموعه خیلی زنانه و ساده است."
مجموعه پیراهنهای سفید او با طیفهای گوناگونی از رنگها در هم می آمیزند. یکی دیگر از ویژگیهای چشمگیر کارهای این دوره طرحهای کمانی شکلی هستند که در جای جای لباسها خودنمایی می کنند.
مجموعه طرحهای رف سیمونز در هفته مد نیویورک یک هدف را دنبال می کردند: جلوه بخشیدن به کلوین کلاین. نمایش کارهای رف سیمونز با آهنگی از دیوید بوئی با نام "این آمریکا نیست" آغاز شد. لباسهای این طراح بلژیکی گوناگونی فرهنگی و هویتی آمریکایی را یادآوری می کند.
جیسون وو نیز همزمان با دهمین سالگرد مارک خود روز جمعه در هفته مد نیویورک شرکت کرد. مجموعه او بر روی "شکوه زنانه در خانه" تاکید داشتند و تداعی گر لباسهای راحتی خانگی ولی با طرحهایی برازنده بودند و تنوعی از رنگها را در بر می گرفتند.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران