خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

جدید ترین مدل رنگ مو که تابستان امسال به آن نیاز دارید!

30 ارديـبـهـشـت 1397   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- اگر برای فصل گرمی که در پیش رو داریم به دنبال رنگ مویی متفاوت و مهیج می باشید، مدل منشوری با الهام از رنگ های رنگین کمان را پیشنهاد می کنیم که از جدیدترین گرایش های رنگ مو در سال 2018 می باشد .
کریستینا سیزمن ، طراح استایل منشوری، آرایشگرمخصوص مواست که طرفداران بسیاری در اینستاگرام دارد ، او با استفاده ازطیف رنگی موجود در رنگین کمان، رنگ های نئونی و تکنیک های بی شمار ، تحول بزرگی در دنیای رنگ مو ایجاد کرده است.
با توجه به اینکه آغشته کردن تمام موی سر به چندین رنگ ، چندان خوش آیند نیست لذا در این استایل تنها ریشه های های مو در بالای سر ، رنگارنگ هستند و در ادامه به سمت نوک مو پلاتینی و کاملاً روشن می شوند.
رنگ کردن ریشه های موبا رنگ های زنده وشاد نئونی و رسیدن به یک نتیجه مطلوب ، فرایند پیچیده و کاملاً تخصصی است که دقت و مهارت بالایی را طلب می کند و چندین ساعت را به خود اختصاص می دهد.
یکی از مهمترین مزایای رنگ موی منشوری ، این است که با هرتغییر مدل مو ، جلوه تازه ای از زیبایی خود را به نمایش می گذارند. بدین ترتیب هر بار که مدل موی خود را عوض می کنید ، این تصور را در اطرافیان ایجاد خواهید کرد که رنگ موی خود را نیز تغییر داده اید .
نیازی به یادآوری این موضوع نیست که با داشتن چنین موی رنگارنگ و منحصر به فردی ، بی درنگ توجه مخاطبان را در دنیای مجازی و واقعی به خود جلب خواهید نمود و در هر محفلی چشم ها را متوجه خود خواهید ساخت.
با نگاهی به صفحه اینستاگرامی کریستینا سیزمن، چشم های خود را به تماشای اقیانوسی از رنگ های شاد و زیبا خواهید برد که تنها با آغشته کردن ریشه های مو ، به هر مدل موی جدیدی ، جلوه و جان تازه ای می بخشد.
این تنوع رنگی به طور حتم ، الهام بخش شما در انتخاب زیباترین رنگ خواهد بود تا با شادابی بیشتری به استقبال تابستان بروید.

خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
خانه مد ایران خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a