خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

توجه به حوزه مد و لباس در برنامه توسعه زیست‌بوم شرکت‌های خلاق

31 ارديـبـهـشـت 1397   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- سید محمدحسین سجادی نیری، دبیر کارگروه برنامه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق و دبیر ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی ریاست جمهوری، محور اصلی فعالیت های ستاد را در راستای این برنامه و حمایت از شرکت های خلاق اعلام کرد.
سجادی نیری اعلام کرد: تمام تلاش برنامه این است که زیست بوم شرکت هایی که در حوزه کسب و کارهای نوین و یا صنایع فرهنگی فعالیت دارند تقویت شده و از شرکت های خلاق در این زیست بوم توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری حمایت شود.
وی ادامه داد: هدف این برنامه رفع موانع پیش روی کسب و کارهای نوین و خلاق است تا بتوان در قالب ارائه خدمات در فضای کسب و کار آنها و کمک به توسعه بازار این شرکت ها از آنها حمایت کرد. در همین راستا آئین نامه این برنامه با همکاری معاونت سیاست گذاری معاونت علمی و مرکز فناوری های راهبردی و مدیریت امور شرکت های دانش بنیان تدوین شد و در سال 96 توسط معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری ابلاغ گردید.
وی گفت: در جهت تحقق این موضوع دبیرخانه برنامه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق در راستای شناسایی و ارزیابی شرکتهای خلاق حائز صلاحیت تشکیل گردید و حمایت های اولیه نیز جهت ارائه به شرکت های خلاق در نظر گرفته شد. لذا پس از اجرای اولیه این برنامه در سال 96، مقرر شد تا در سال جدید اجرای این برنامه حمایتی در ذیل فعالیت های اصلی معاونت علمی و ستاد فناوری های نرم و هویت ساز قرار بگیرد.
سجادی نیری در ادامه گفت: از اهداف دیگر این برنامه جلب نظر سایر دستگاه های دولتی مرتبط است تا از برنامه خلاق حمایت کنند. با توجه به اینکه دستگاه هایی نظیر وزارت فرهنگ و ارشاد، وزارت ارتباطات و... یک سری حمایت های جزیره ای را ارائه می دهند، به دنبال این هستیم که همه این حمایت ها بصورت یکپارچه با همکاری دستگاه ها و سازمان های مشابه تجمیع شوند.
سجادی نیری تاکید کرد: این حمایت ها صرفاً مالی نیست. بعضاً از جنس توسعه بازار، تسهیل گری، کمک به بازاریابی، رفع موانع و غیره است.
وی در خصوص سایر حمایت ها اعلام کرد: یک سری از حمایت ها به مانند حمایت هایی است که از شرکت های دانش بنیان نیز صورت می گیرد، مانند کمک به توسعه بازار، شرکت در دوره های آموزشی، مشاوره های تجاری سازی، حضور در نمایشگاه های تخصصی و غیره.
دسته بندی شرکت هایی که در ذیل این برنامه قرار می گیرند شامل کسب و کارهای دیجیتال و فضای مجازی، صنایع دیداری و شنیداری، صنایع دستی، گردشگری و میراث فرهنگی، هنرهای تجسمی و هنرهای نمایشی، بازی، اسباب بازی و سرگرمی، طراحی و معماری، چاپ و نشر، گیاهان داروئی و طب سنتی، سایر صنایع خلاق و فرهنگی همچون مد و لباس می شود.
علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 66555824 تماس گرفته و یا به سایت ircreative.isti.ir مراجعه کنند.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران