خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

جشن ازدواج نوه ملکه بریتانیا از لباس ساده عروس تا کلاه اجباری مهمانان خانم

30 ارديـبـهـشـت 1397   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- روز شنبه شاهزاده هری نوه ملکه بریتانیا با مگان مارکل بازیگر و مدل آمریکایی در مراسمی خاص ازدواج کرد.
2640 نفر برای حضور در این مراسم دعوت شده بودند و به گفته مقام های محلی، زمانی که این زوج سلطنتی پس از آیین های ازدواج، سوار بر درشکه سلطنتی به گردش در شهر ویندزور پرداختند، بیش از 100 هزار نفر نیز که از شهرهای دیگر آمده بودند در مسیر به استقبال آن ها آمدند.
شیوه اجرای مراسم ازدواج آن ها نیز روز شنبه بسیاری از سنت های دیرینه اجرای این گونه آیین ها در خاندان سلطنتی بریتانیا را شکست و از جمله سخنرانی پرحرارت مایکل بروس، اسقف آمریکایی آفریقایی تبار، و اجراهای گروه خوانندگان آمریکایی آفریقایی تبار در این زمینه چشمگیر بود.
لباس سفید مگان مارکل که سادگی و ظرافتش نگاه همگان را به خود جذب کرده بود، توسط کلر وایکل کلر طراح بریتانیایی و مدیر هنری خانه مد فرانسوی Givenchy طراحی شد.
بسیاری از رسانه ها نوشتند عروس جدید خانواده سلطنتی بریتانیا، این طراح بریتانیایی را به خاطر زیبایی شناسی ظریف، خیاطی بی عیب و نقص و آرامش، انتخاب کرده است.
مارکل بیشتر برای بازی در نقش ریچل زین در مجموعه تلویزیونی "سوتس" تولید شبکه یواس ای شناخته شده و به همین واسطه به هیچ وجه با دنیای فشن بیگانه نبوده و انتخابی از روی فکر برای مراسم ازدواجش داشت.
یکی دیگر از نقاط عطف استایل عروس، تاجی بود که بر سر داشت و سراسر از سنگ های قیمتی همچون الماس و برلیان پوشیده شده بود.
در مراسم عروسی این زوج از مهمانان زن خواسته شده بود به همراه لباسی که به تن دارند، کلاه بپوشند و اعلام شده بود که انتظار می رود که بلندی لباس مهمان های زن تا زانو باشد و این اتفاق هم در میان بسیاری از مهمان و به ویژه سلبریتی ها رخ داد. جرج کلونی بازیگر آمریکایی و همسرش امل کلونی، اپرا وینفری چهره سرشناس دنیای تلویزیون و دیوید بکام بازیکن سابق تیم ملی فوتبال انگلیس و اسطوره تیم های منچستر یونایتد و رئال مادرید و همسرش ویکتوریا بکام خواننده، جزو مهمانان ویژه این مراسم
الکسی لوبومیرسکی عکاس رسمی این مراسم بود. او پیش از این عکس های مراسم نامزدی این زوج را گرفته بود. عکاسی که در بریتانیا متولد شده و در نیویورک زندگی می کند و تاکنون عکس هایی از چهره های سرشناسی مثل بیانسه، گوئینت پالترو، جولیا رابرتز و اسکارلت جوهانسن برای مجلات مد گرفته است.
همچنین مجموعه ای از لیوان، قوری، و بشقاب که تصاویر و نشانه هایی از این عروسی سلطنتی را به همراه دارد، به همین مناسبت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار گرفت.
در خاتمه بد نیست این را هم بدانید که بالغ بر 30 میلیون پوند خرج این مراسم عروسی شده که تقریباً 94 درصد این هزینه صرف امنیت مراسم عروسی شده است.

خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران