خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

رنگ‌های تابستانی برای آقایانی که دوست دارند خوش‌استایل باشند

28 ارديـبـهـشـت 1397   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- تنها خانم ها نیستند که می توانند از رنگ های تابستانه استفاده کنند و استایل خاص خود را در تابستان داشته باشند. در این مطلب ترندهای رنگی تابستانه برای آقایان را برای شما خواهیم گفت.
رنگ اولین چیزی است که افراد هنگام دیدن شما به آن توجه می کنند و می تواند به سرعت، اثری طولانی مدت روی فرد مقابل بگذارد. رنگ هایی که برای مد و در استایل لباس پوشیدن خود انتخاب می کنید، در واقع تصویری است از آنچه می خواهید باشید و احساسی که در مورد خود دارید. به علاوه، انتخاب صحیح رنگ روی مواردی از جمله اندام، ظاهر و شخصیت نیز تاثیر می گذارد. در سری مقالات مد و رنگ در بنیتا درباره ی اهمیت رنگ در مد و چگونگی انتخاب صحیح رنگ برای لباس، رنگ های سال و ... می خوانیم. یک دنیای رنگی، دنیایی پر از معناست. پیش از این در بنیتا به رنگ های محبوب تابستان و نحوه ی ست کردن آنها اشاره کردیم. این بار در خانه مد به ترندهای رنگی تابستان برای آقایان می پردازیم.
امسال ترندهای رنگی بهار و تابستان برای آقایان در میلان و پاریس به نمایش گذاشته شد. در زمان های گذشته، رنگ های پررنگ و شارپ، تنها برای اکسسوری ها یا بخش کوچکی از لباس های آقایان استفاده می شد. اما کم کم طراحان لباس از این رنگ ها به عنوان رنگ های غالب استفاده کردند. در این فصل، رنگ های شارپی مانند قرمز، نارنجی و زرد حضور دارند اما از تاثیر زیبای رنگ هایی مانند آبی و سبز نباید غافل شد.رنگ هایی که در زیر خواهید دید، ترندهای رنگی تابستان امسال برای آقایان هستند.
تُن های خاکستری- رنگ های تابستانه
انواع تن خاکستری از ترندهای رنگی تابستان امسال برای آقایان است. رنگ خاکستری به راحتی با رنگ های دیگر ست می شود و آزادی عمل بیشتری در انتخاب اکسسوری و لباس هایی که می خواهید با این رنگ ست کنید به شما می دهد.
رنگ های تابستانه
رنگ بژ، با این تفاوت که کمی از سال های پیش غنی تر است و از تن های مختلف این رنگ در تابستان می توان استفاده کرد. رنگ بژ رنگی پرطراوت و از ترندهای تابستان امسال است.
تُن های آبی
رنگ های تابستانه
تن های آبی همیشه جزو رنگ های پر طرفدار در مد آقایان بوده. در تابستان امسال، این رنگ کمی مات تر استفاده می شود؛ مانند رنگ سورمه ای. رنگ زرد
رنگ زرد همیشه رنگ مورد توجه طراحان برای جلوه دادن به لباس آقایان یا اکسسوری ها بوده. امسال رنگ زرد، با کمی تن سبز رنگ، به یکی از ترندهای رنگی تابستان برای لباس آقایان انتخاب شده و کمی پررنگ تر از آنچه سال های پیش برای مد آقایان استفاده می شد، به کار می رود.
رنگ بادمجانی- رنگ های تابستانه
آخرین رنگی که به عنوان ترند تابستانه ی آقایان انتخاب شده است، رنگ بادمجانی با کمی تن قرمز است. این رنگ برای هر جایگاه اجتماعی و برای هر موقعیتی مناسب است و یکی از مهم ترین رنگ های تابستان امسال برای آقایان به شمار می رود.

خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
خانه مد ایران خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران