خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

تاثیرات بازی سونیک بر روی مد

28 ارديـبـهـشـت 1397   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- مد ممکن است از هر چیزی الهام بگیرد. بازی های کامپیوتری نیز از این قاعده مستثنی نیستند. در این مطلب تاثیر یکی از همین بازی ها به نام "سونیک" که تقریبا برای همه آشناست را در مد بررسی می کنیم.
رنگ اولین چیزی است که افراد هنگام دیدن شما به آن توجه می کنند و می تواند به سرعت، اثری طولانی مدت روی فرد مقابل بگذارد. رنگ هایی که برای مد و در استایل لباس پوشیدن خود انتخاب می کنید، درواقع تصویری است از آنچه می خواهید باشید و احساسی که در مورد خود دارید. به علاوه، انتخاب صحیح رنگ روی مواردی از جمله اندام، ظاهر و شخصیت نیز تاثیر می گذارد. در سری مقالات مد و رنگ در بنیتا درباره ی اهمیت رنگ در مد و چگونگی انتخاب صحیح رنگ برای لباس، رنگ های سال و ... می خوانیم. یک دنیای رنگی، دنیایی پر از معناست. امروز درباره ی مجموعه ی لباسی می خوانیم که رنگ های خود را از بازی محبوب "سونیک" برگزیده و که می تواند برای طرفداران این بازی لباس های جالبی باشد. در ادامه با ما همراه باشید.
لباس های سونیک
جوجه تیغی محبوب کنسول سگا که نه فقط گیمرها بلکه تقریبا همه با آن خاطره دارند وارد دنیای مد شد. سونیک همیشه یک کاراکتر محبوب و خاص بوده و به نظر می رسد همیشه همینطور باقی بماند. "کری ماندن"، طراح و صاحب برند Cassette Playa سونیک را وارد فشن شو کرد. او می گوید که برندش برای نسل اینترنت و در دوره ی تکنولوژی راه اندازی شده بنابراین طراحی هایش برای برقراری ارتباط با این نسل اجرا می شود. استفاده از تکنولوژی و پرینت های سه بعدی از جمله ویژگی های کارهای او هستند. او عقیده دارد سونیک به دلیل اینکه به خوبی شخصیت پردازی شده و سرعت بالایی دارد یکی از بهترین کاراکترهای بازی های کامپیوتری است.
سونیک در سگا
او در نمایش زنده ی لباسی که با الهام از مرحله ی اول بازی سونیک که تپه های سبز رنگ بود طراحی و صحنه پردازی شده بود برخی از گرافیک های این مرحله را وارد طرح های خود کرده بود. چاپ های دیجیتالی روی لباس ها عمدا به صورت پیکسلی چاپ شده بودند تا بازی های قدیمی آن دوره و کیفیت های بازی های آن زمان را تداعی کنند. او می گوید در زمان طراحی این لباس ها به اندازه ای تحت تاثیر سونیک بوده که حتی غذاهای خود را در بسته بندی های سبز و آبی که به نوعی امضای بازی سونیک محسوب می شوند می خورد.

خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران