خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

آغاز کار دومین نمایشگاه صلح و زیور با نمایش 200 اثر از حدود 100 هنرمند

25 آذر 1396   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- دومین نمایشگاه صلح و زیور از تاریخ 25 آذر افتتاح و تا تاریخ یکم دی ماه با نمایش بیش از دویست اثر از حدود صد هنرمند طراح زیور در گالری ملی صنایع دستی کاخ سعدآباد با حمایت معنوی معاونت صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی برگزار دایر است.
اولین نمایشگاه جشنواره صلح و زیور به مناسبت روز جهانی صلح در گالری آبگینه برگزار شد و به دلیل استقبال از این نمایشگاه و حمایت هنرمندان طراح زیور برای بار دوم این آثار در طیفی وسیع تر در معرض نمایش درمی آیند.
ندا مجیدی، دبیر جشنواره صلح و زیور گفت زیور و آرایه در ایرانی تاریخی به کهنی تمدن این خاک دارد. از دوردست تاریخ تا به امروز مردم این خاک زمان و هزینه بسیار برای آراستگی و شکوه خود صرف کرده اند به همین منظور "طراحان زیورآلات ایرانی" بر آن شد تا با هم افزایی و قوت بخشیدن به توان هنرمندان طراح زیور با موضوعیت مفهومی که زیبنده نام ایرانی است یا همان صلح با حمایت سازمان میراث فرهنگی امکان نمایش و دیده شدن این معنای زیبنده فراهم کند.
شعار هنرمندان حاضر در این نمایشگاه این است" به زبان زیور صلح را خواهیم ساخت"... آن ها آمده اند بگویند که ما از ایرانیم. سرزمینی که مردمانش از دیرباز سرآمد فرهنگ بوده و ناخشنود از جنگ و نامردمی و زیور را بهانه کرده اند تا با زبان هنر فریاد برآرند آرزویشان آراستن نام ایران است با نام بلند صلح و دوستی.
ساعت بازدید 11 الى 18 است .

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران