KHANEMOD.COM
تلاش یه برند پوشاک برای تشویق به کتابخوانی
7 آذر 1396   خـانـه مـد، خبر، مقاله، برندها، طرح‌ها، گالری مد، لباس روز، هنر امروز، زيورآلـات، زيبايي، سلـامت، خـانه متفاوت، غيرمعمول‌ها    نویسنده: مدير وب سايت   خـانـه مـد، خبر، مقاله، برندها، طرح‌ها، گالری مد، لباس روز، هنر امروز، زيورآلـات، زيبايي، سلـامت، خـانه متفاوت، غيرمعمول‌ها    خـانـه مـد، خبر، مقاله، برندها، طرح‌ها، گالری مد، لباس روز، هنر امروز، زيورآلـات، زيبايي، سلـامت، خـانه متفاوت، غيرمعمول‌ها پرینت

خانه مد- برند "تن درست" سال هاست که با شعار سادگی و سازگاری با طبیعت، پوشاکی را با تکیه بر الیاف طبیعی تولید می کند و که این لباس ها مناسب برای تمامی فصل ها نیز هستند.
این برند که به عنوان نخستین برند ایرانی تصمیم گرفت از الیاف طبیعی در تولید لباس هایش استفاده کند، به تازگی مسابقه ای در زمینه کتابخوانی ترتیب داده است.
طبق اعلام مدیران این برند، مخاطبان لازم است دو خط از آخرین کتابی را که خوانده اند در اینستاگرام "تن درست" به نشانی (https://instagram.com/p/BbzqmXRlxht/) نوشته و جایزه بگیرند.
قرار است به دونفری که کامنتشان بیشترین لایک را داشته باشد، یک دست لباس از "تن درست" (به انتخاب خودشان) هدیه داده شود. همچنین به قید قرعه یک نفر از بین همه شرکت کنندگان یک دست لباس از "تن درست" دریافت می کند.
علاقه مندان می توانند برای شرکت در مسابقه یا کسب اطلاعات بیشتر از چند و چون آن به صفحه اینستاگرام "تن درست" مراجعه کنند.

خـانـه مـد، خبر، مقاله، برندها، طرح‌ها، گالری مد، لباس روز، هنر امروز، زيورآلـات، زيبايي، سلـامت، خـانه متفاوت، غيرمعمول‌ها
خـانـه مـد، خبر، مقاله، برندها، طرح‌ها، گالری مد، لباس روز، هنر امروز، زيورآلـات، زيبايي، سلـامت، خـانه متفاوت، غيرمعمول‌ها