خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

7 ترفندهای آرایشی که باعث می شود عکس شما بهتر شود

30 آبـان 1396   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- عکس های سلفی برای اینستاگرام یا برای آلبوم، یه موضوع مشترک دارد، اینکه عکسی که دوربین می گیرد همان تصویری نیست که شما در دنیای واقعی از خود تصور میکنید و در حالی که این بیانیه از بسیاری جهات درست است، ما به طور خاص به آرایش در اینجا اشاره می کنیم، که گاهی اوقات می تواند با لنز بازی کند.
ما دفاع نمی کنیم، از هر کسی برای گرفتن عکس از یک آرایش کامل استفاده کند، ما اینجا فقط می خواهیم بررسی کنیم که کدام فن و عنصر می تواند شما را دقیقا به تصویر درآورد.
بیو نلسون توضیح می دهد: "آرایش شما در عکس ها به روشنایی بستگی دارد"، که مشتریان برجسته خود عبارتند از Odeya Rush و Kristen Stewart نرم و ملایم، حتی ملایم ترین نور . فلش - و یا سخت، نور مستقیم - همچنین می تواند دلپذیر باشد، اما شما را کمی روشن تر نشان می دهد. "بدون شک که بدون کنترل نور محیط نخواهید توانست به نتجیه مطلوب رسید، با ما همراه باشید تا بهترین ترفند های که میتواند لنز شما را فریب دهد به شما نشان دهیم.
چگونه شروع کنیم؟ این در واقع همه چیز نیست که با روال موجود شما متفاوت باشد. تروی سارارات - که آدل، دوقلوهای اولسن و خواهران کارداشیان را گریم کرده است - استراتژی آرایش، آرایش عکس خود را به عنوان "اضافه کردن نقطه به نقطه از چهره "، از پیشانی به ابرو تا لب ها خلاصه می کند. او می گوید: "هنگامی که از فلش استفاده می شود، نقطه به نقطه صورت شما ویژگی خود را نشان خواهد داد.
1-شفافیت بهتر است.
یکی از بزرگترین چیزهایی است که عکاسی تمایل به انتخاب دارد، صافی بودن آرایش پایه شماست برای حفظ پایه و اساس باید یک آریش یکپارچه داشته باشید . تروی می گوید: "از یک فرمول بنیادی خالص تنها در صورت نیاز استفاده می شود، که توصیه می کند Kevyn Aucoin Enhancer Skin Sensual یا استفاده کنید.Beautyblender
شروع در مرکز صورت که در آن قرمزی ترین رخ می دهد. مخلوط روی نوک بینی، اطراف سوراخ های بینی، نوک چانه، و هر گونه جوش یا ناحیه ای از گونه که ممکن است سرخ باشد. "بهترین بخش از نگه داشتن پایه و اساس خود را حداقل این است که آن را در چهره می پوشند راحت تراز همه در حالی است که شما اطمینان از عدم هر گونه خطوط قابل مشاهده مرزبندی بر روی صورت خود تداشته باشید.
2-عاشق مات باشید.
به طور کلی، پوست نیمه مات امن ترین گزینه برای عکاسی است،" بوا می گوید. "این بیش از حد براق نخواهد بود، اما به نظر نمی رسد مسطح و غیر واقعی است." این فلسفه برای دیگر آرایش خود نیز اعمال می شود: "من می بینم بافت مخلوط بهترین راه برای ایجاد جلب توجه است. سعی کنید ازیک سایه مات و متالیک استفاده کنید تا اثر دایکروم در عکاسی باشد.
3-سیلیکا چیست؟
همیشه متوجه شده اید که پودرهایی که در آینه دیده می شوند، نامرئی هستند، که به نظر می رسد در دوربین کاملا قابل مشاهده است؟ این همه به لطف یک ماده سیلیس است که تمایل به فلش کردن و خواندن سفید دارد. تروی می گوید: "شما می خواهید برای جلوگیری از پودر هایی که 100٪ سیلیکا هستند،" پودرهای با محتوای سیلیس بالا که واقعا جذاب و هستند" ، اما چیزی است که آنها با فلش از سفید خارج میشوند برای از بین بردن شفافیت بیش از حد، گرد و غبار کوچکی از پودر سورتارت دیفیان در مات، که آرایش خود را نگه داشته، و شما بدون درخشش آرایش خود را تنظیم کنید.


4- روشن و برنزه.
تروی هشدار می دهد: "یک فلاش دوربین یک لرزش نور ایجاد می کند که می تواند پوست را شستشو و روشن کند." "اگر از عکاسی فلش استفاده می کنید، ممکن است بخواهید از یک رنگ روشن تر استفاده کنید. هنگامی که فلاش ظاهر می شود، می تواند زنگ های ظریف تر ظریف را کاهش دهد. "محصول خود را برای بازی کردن گونه ها در سایه های صورتی یا نارنگی است. همانطور که برای برنزر، این کمک می کند تا گرم شدن به صورت خود را - برای مقابله با اثر احتمالی فلاش عکاسی
5- یک طرف را انتخاب کنید
بر طبق گفته های بو، آرایش چشم به هنگام فیلمبرداری به یکی از دو نگاه به نظر می رسد: فیلم فوق العاده یا فوق العاده دقیق. او می گوید: "برای یک چشم دمیده مخلوط، به صورت طبیعی اعمال کنید و سپس از یک برس تمیز نرم استفاده کنید تا لبه ها را پخش کنید." "زمان انجام این کار، باعث ساخت تفاوت ها می شود . برای یک لبه سخت تر، بکشید و سپس سعی کنید با استفاده از برس صاف و سفت مانند MAC # 212 در Lancome Remover ابزاری چشم برای تیزکردن استفاده کنید.
6- خط را بکشید.
لاین چسبیده است که در عکس ها بیش از حد خشن می شود، اما بهترین ترفند تروی، استفاده از یک مداد لب است که متناسب با تن طبیعی دهان شماست. او می گوید: "این به شما اجازه می دهد کمی لبه شکل را بچرخانید، لبه خارجی را تقویت کنید، و لب ها را پر کنید و خم کنید." "من از یک مداد رنگی بدون توجه به رنگ محصول لپه استفاده می کنم، از لب های برهنه به رنگ قرمز پررنگ. مدرن تر است که از این سایه منحصر به فرد بدون در نظر گرفتن رنگ رژ لب استفاده کند.
7- روشن کردن!
نحوه مرور خود را به شکل طبیعی و واقعی معمولا نشانه خوبی از چگونگی نگاه به عکس است، بنابراین نیازی نیست که خود را بیش از حد اغراق کنید. بئو می گوید: "استفاده از سایه چشم در یک لحظه یک سایه سبکتر از رنگ موی شما، یک روش ایدهآل برای ایجاد چهره است، بدون تماشای بیش از حد تاریک است." "من همچنین دوست دارم از یک سایه با ظرافت بسیار ظریف استفاده کنم، به طوری که براق به نظر نمی آید خیلی مسطح باشد. به دنبال چیزی در یک پایان ساتن به عنوان یک مات مخالفید و از Smashbox Angle Brow Brush برای اعمال استفاده کنید. "آخرین نکته جالب که او به ما آموخت؟ ایجاد یک اثر ombre با رفتن یک سایه تیره تر در انتهای پیشانی است.

خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران