خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

نمایشگاه "آرایه ها در گذر زمان" در نگارخانه چهار برگزار می شود

10 آبـان 1396   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- نمایشگاه آرایه ها در گذر زمان در واقع نمایش مجموعه آثاری است که تقریبا از ابتدای ساخت جواهر سازى معاصر در حدود 6 تا 7 سال پیش آغاز شده و هر ساله مجموعه هایی ساخته و ارایه شده است. این نمایشگاه در نقاط مختلف ایران و کشورهاى دیگه به نمایش در آمده و بعد از طی چند سال برای اولین بار تمامی این مجموعه ها جمع آورى شده است که البته تعداد بسیاری از این آثار بصورت تک نسخه بوده و اثر مشابه آن در این نمایشگاه ارایه شده است.
در این نمایشگاه روند و رشد سال ها تلاش در زمینه جواهر سازی معاصر را می توان یک جا مشاهده کرد که از هر هنرمند به تعداد 100 الی 120 اثرِ برگزیده که با جنس نقره و برنز ساخته شده، انتخاب و در معرض دید عموم گذاشته شده است.
موضوع مجموعه آثار فریش البرزکوه در زمینه اجتماعی و زندگى روزمره ایرانی هاست و هرآنچه که از فرهنگ معاصر مصرفى در زندگى مانند فرش ، تمبر ، روزنامه و ... می توان دید و آثار مریم خزغلى ترکیب سنگ، فلز و سمبل های شرقی مانند زن و مرد شرقى، گل و مرغ هاى معاصر شده شرقى با تکنیک سیاه قلم بر روى فلز و معاصر کردن این تکنیک ها صورت گرفته است.
فریش البرزکوه ماه گذشته در دوسالانه فلورانس توانست جایزه سوم طراحی جواهر معاصر ایران را دریافت کند.
این نمایشگاه از تاریخ 12 الی 22 آبان ماه به مدت 10 روز دائر است و علاقمندان می توانند هر روز از ساعت 11 الی 20 به گالری چهار واقع در خیابان شریعتی، نرسیده به پل سید خندان، خیابان اشراقى، پلاک 4، مراجعه کنند.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران