خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

برپایی نمایشگاه گروهی "فشن کانسپت" در گالری زرنا

2 آبـان 1396   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- پریسا افشاری، مدیر دپارتمان فرهنگ و هنر نمایندگی ونک مجتمع فنی تهران درباره جزئیات برپایی نمایشگاه گروهی "فشن کانسپت" به خبرنگار هنرآنلاین، گفت: این نمایشگاه با حدود 37 اثر از سوی 17 هنرمند طراح لباس و در سه بخش مفهومی، سبک شناسی و کاربردی برپا می شود.
افشاری با اشاره به این که نمایشگاه در دو روز برپا است اظهار داشت: مراسم افتتاحیه نمایشگاه گروهی "فشن کانسپت" در روز 5 آبان ماه از ساعت 15 برگزار می شود و در روزهای 5 و 6 آبان ماه از ساعت 15 تا 20 میزبان علاقه مندان است.
او تأکید کرد: نمایشگاه، حاصل تلاش و راهنمایى استاد با تجربه مجتمع فنى تهران نمایندگى ونک سرکار خانم مهدیه احمدى است که زحماتشان قابل تقدیر است.
مدیر دپارتمان فرهنگ و هنر نمایندگی ونک مجتمع فنی تهران درباره تأکید بر لزوم توجه به خلق تفکر سبک شناسانه در برخی از آثار این دوره از نمایشگاه بیان کرد: پرداختن به درک و شناسایی سبک های مختلف هنری در عرصه هایی همچون مد و تصویرسازی از اهمیت خاصی برخوردار است و این نمایشگاه با رویکردی متفاوت در خصوص طراحی مفهومی لباس با تکیه بر کشف و دریافت سبک های نو هنری برپا شده است.
افشاری افزود: به عنوان مثال ممکن است در اثری شاهد بررسی نقادانه یک نماد اجتماعی باشیم که طراح تلاش کرده است این دیدگاه انتقادی را در کار خود به منصه ظهور قرار دهد.
او با اشاره به نمایش برخی از لباس ها بر روی اسکچ بوک و در قاب به شکل طرح اولیه گفت: حدود 15 اثر بر روی مانکن قرار گرفته اند و باقی طرح ها در مرحله طرح باقی مانده اند.
افشاری به پرزنت نهایی لباس های مفهومی به شکل مولاژ حجمی اشاره و تصریح کرد: در این بخش نیز دیدگاه های بصری و مفهومی در کنار یکدیگر قرار گرفته و موضوعات اجتماعی، دستمایه طراحی یک لباس قرار گرفته است.
او در پایان گفت: مجموعه لباس های کاربردی به نمایش درآمده در این نمایشگاه نیز با تکیه بر لزوم حذف ایرادات اندامی و تدابیر خطی طراحی شده اند.
نمایشگاه گروهی "فشن کانسپت" در نگارخانه زرنا به نشانی خیابان شهرآرا، بعد از اداره گذر نامه، خیابان، 13 پلاک 12 طبقه دوم برپا می شود.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران