خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

تکنولوژی پوشیدنی

29 مـهـر 1396   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- امروزه در دنیا اتفاقات زیادی در حال رخ دادن هستند که کم و بیش همگی آنها در مواردی به هم ارتباط پیدا می کنند و در برخی از این رخدادها خبرهای بی نهایت جذابی به گوش می رسد .
برخی از این رویدادها و اتفاقات در برگیرنده تعداد زیادی از طیفهای کاری و روزمره می شود . در زمینه تکنولوژی و آینده ، انسان در معرض بی نهایت اخبار خوب که گاهی در تحلیلها و نظرات برخی از کارشناسان این اتفاقات و تکنولوژی ها بی رحم و گاهی خطرناک عنوان می شود اما با همه این نظرات و تحلیلهای ریز و درشت همیشه تکنولوژی و پیشرفت راه خود را در اکثریت زمینه های کاری و اجتماعی و رفتاری ما باز کرده و می کند .
یکی از این تکنولوژی ها که به مد و صنعت عظیم و گسترده لباس هم ارتباط دارد و در چند سال اخیر واقعا کمکهای زیادی در برخی از مواقع به انسانها کرده، موضوع " تکنولوژی پوشیدنی" یا همان "wearable technology"است.
تکنولوژهای پوشیدنی در نوع خود یک انقلاب در زندگی به حساب آمده و در سالیان اخیر با پیشرفت بیشتر این مسیر، فکر و ذهن طراحان لباس را درگیر خودش کرده است .
این تکنولوژی که در خیلی از اتفاقات روزمره جای خودش را باز کرده برای طراحان مد هم جذاب شده و آنها نیز سعی در استفاده از این تکنولوژی در برخی از طراحیهای خود دارند . این اتفاق که در لباسها و آکسسوری و برخی از مدلها لباس بکار رفته و هم اکنون نیز در برخی از کشور های سطح اول دنیا در حال استفاده است راه خود را در عرصه پزشکی با لباسهای که با پوشیدن آنها وضیعیت عمومی فرد تحت نظر گرفته شده و با دکترش ارتباط دارد.
حلقه های انگشتری که وظیفه پرداختها را به عهده دارد و دست بندهای که تلفن شما هستند و کت ها و پالتوهای که برای شما اطلاعات را بررسی و اطلاعات در خواستی شما را در آستری یا برروی خوده لباس به نمایش در می آورد یا عینکهای که با اینکه وظیفه اصلی عینک بودن را انجام میدهد در عین حال بر روی یک شیشه خود نمایشگری از دادهای در خواستی شما در کامپیوتر داخلیش است .
این رویداد برای برخی بی نهایت با ارزش است و در برخی از مواقع برای افرادی با ناتوانیهای جسمی بی نهایت راه گشا بوده و هست روز به روز در حال گسترش و بروز شدن می باشد . شما دیگر لباسهای خود را برای استایل و ظاهر و یا تجمل برتن نمی کنید و آنهاحکم یک ابراز برای استفاده از چندین فن آوری و تکنولوژی همراه برای شما دارند.
هم اکنون از پارچه ها و تکنیک بافت پارچه برای به وجود آوردن پارچه های که تار و پود آنها از مدارهای الکترونیکی می باشد استفاده می کنند و برای تولید پارچه های که به یک مدار سراسری و حافظه ای کامپیوتری باشد بهره بگیرند و لباس تن ما به یک کامپیوتر همراه تبدیل شود .
مهدی بنیادی

خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a