KHANEMOD.COM

همراهی جامعه پوشاک ایران با کمپین خیریه

22 مـهـر 1396   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- : پیرو راه اندازی یک کمپین خیریه برای کودکان کار، بدسرپرست و معلول که توسط بهزیستی و کمیته امداد راهبری و هدایت می شود، اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران با همکاری مجموعه "فشن تاکس" به عنوان رسانه ملی مد ایران، به عنوان بخشی از مسئولیت اجتماعی خود با کمپین خیریه "قلب مهربان" همکاری می کند.
درخواست همراهی با کمپین خیریه "قلب مهربان" به سایر اعضای محترم اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران و تولیدکنندگان پوشاک در رسته بچه گانه اعلام شده است.
"فشن تاکس" به عنوان بازوی رسانه ای این کمپین فعالیت کرده و تسهیلات ویژه ای برای افرادی که تمایل به حمایت از این کمپین را در قالب ارائه پوشاک به این کودکان دارند را ارائه می کند.
از جمله فعالیت های این رسانه می توان به ساخت تیزر کوتاه یک دقیقه ای، ساخت رپورتاژ ویژه 5 دقیقه ای از فرآیند واگذاری بسته بندی و ارسال لباس ها و ساخت تیزر عمومی و جمعی از تمامی اعضا و شرکت کنندگان این طرح اشاره کرد که این تیزرها به تازگی در رسانه فشن تاکس و شبکه های اجتماعی پخش می شود.
افرادی که تمایل به همکاری در این طرح را دارند، می توانند با دبیرخانه اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران به شماره 88921493 یا 88921494 و یا نشانی تلگرامی t.me/itema2 تماس بگیرند.

خانه مد ایران
خانه مد ایران