KHANEMOD.COM
اجرای طرح‌های تشویقی برای واحدهای صنفی عفاف و حجاب
16 مـهـر 1396       نویسنده: مدير وب سايت        پرینت

خانه مد- بارها و بارها و بنا بر تأکیدات شورای عالی انقلاب فرهنگی و مسئولان ذیربط در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نهادهایی به عنوان مسئول پیگیری و نظارت بر امر گسترش فرهنگ عفاف و حجاب منصوب شدند و شاید همین تدبیر یکی از راهکارهای اجرایی گسترش فرهنگ عفاف و حجاب در کشور بود.
در حقیقت اجرای طرح‌های تشویقی برای واحدهای صنفی عفاف و حجاب موجب افزایش انگیزه طراحان و تولیدکنندگان این حوزه نیز می‌شود و در ادامه رقابتی سالم میان گروه‌های فعال ایجاد می‌کند.
این روزها اخباری مبنی بر تقدیر و تشکر رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی از واحدهای صنفی عفاف و حجاب به گوش می‌رسد.
به عنوان مثال، روز گذشته خبر تقدیر و تشکر سرهنگ موسی تقی پور، رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی استان البرز، رئیس اتاق اصناف مرکزاستان البرز و رئیس اتحادیه پوشاک کرج از  شرکت حجاب برتر جباری به عنوان یک واحد صنفی عفاف وحجاب منتشر شد که می‌تواند توجه چنین دستگاه‌هایی به زمینه های فرهنگی و اجتماعی گسترش مدهای اسلامی و ایرانی را نشان دهد.
به هر روی، تعریف استانداردهای فرهنگی مناسب برای ترویج این نوع پوشش که این روزها از سوی برندهای بنام خارجی هم با اقبال مواجه شده است، بر این امر صحه گذاشته که فرهنگ دینی و ملی و فراهم کردن زمینه‌های لازم برای ترویج الگوهای مناسب پوشش اسلامی توسط نهادهای الگوده می‌تواند بسیاری از مشکلات را در این عرصه مرتفع کند.

فروشگاه اینترنتی نعلبندان