خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

موسیقی در دکوراسیون داخلی

30 مـرداد 1396   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- در دکوراسیون هر اتاق، حتما ردپایی از موسیقی و آلات و تجهیزات آن بگنجانید. به چشم خوردن عنصر و شی ای که مربوط به موسیقی باشد تا حدودی مانند گوش دادن به موسیقی اثربخش است. بنابراین هنگام تدارک عناصر و لوازم دکوراسیون یک فضا و اختصاص جا به آنها، حتما یک عنصر وابسته به موسیقی را هم نادیده نگیرید. سهمی از دکوراسیون محیط را به آلات و تجهیزات مختلف مربوط به موسیقی اختصاص دهید و شاهد نتایج روح بخش آن باشید.
اگر در خانه اتاقی اضافه دارید و در فکر ایده ای برای چیدمان و دکوراسیون آن هستید یکی از ایده های بسیار عالی، تبدیل آن به اتاق موسیقی است. به خصوص اگر در نواختن آلات موسیقی مهارتی دارید این ایده خیلی خوب است. همچنین تم موسیقی می تواند تم مناسبی برای دکوراسیون اتاق یک نوجوان باشد.
در کنجی از هر محیط که می شود، حتما فضایی راحت و مناسب برای گوش دادن به موسیقی تدارک ببینید. با این کار و این که بدانید فضایی راحت و دنج وجود دارد که می توان فارغ از هرگونه دغدغه در آن نشست و برای مدتی به یک موسیقی روح افزا گوش جان سپرد، شما را به شنیدن ترغیب می کند و رفته رفته گوش دادن به موسیقی برای دقایقی در طول روز جزو عادات و برنامه مستمر شما می شود.
این فضا ممکن است مشترکا، همان فضای دنج مطالعه شما نیز باشد. برای تدارک این مکان، تنها به یک مبل راحتی نرم و خوب و یک میز کناری کوچک، جهت قرار دادن چند شمع، یک کتاب، لیوان نوشیدنی یا فنجان چای و البته کاست ها نیاز است. کنج دنجی از یک فضا انتخاب و چنین محیطی برای خود تدارک ببینید و با گذشت مدتی، بهبود حال و هوای خود را ملاحظه نمایید.

خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران