خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

قانونی که احسان خواجه‌امیری نقض کرد

29 مـرداد 1396   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- خوشبختانه طی سالیان اخیر شاهد آنیم که هنرمندان مطرح به اشکال گوناگون سعی در جلب توجه مخاطب به واسطه پوشش متفاوت خود دارند و این امر روز به روز بیشتر مورد توجه قرار می گیرد.
اینکه بسیاری از تابوهای برآمده از ساده پوشی شکسته شده و طراحی و بازی با رنگ ها در لباس طیف وسیعی از جامعه به ویژه جامعه هنری خودنمایی می کند در نوع خود امری قابل ستایش است.
در این میان، جلیقه از آن دست پوشیدنی هاست که اصولی دارد و نیازمند دانش کاربردی است و به همین دلیل در جمع خانم ها و آقایان هر شخصی به سراغ استفاده از آن نمی رود.
این روزها و به روال سالیان قبل که پدران و پدربزرگ ها از این عنصر پوشیدنی در تکمیل استایل خود استفاده می کردند، جلیقه ها مجدد پرکاربرد شده و به عنوان یک لباس تأثیرگذار به ویژه در کمد آقایان قرار گرفته اند.
بی شک یکی از دغدغه های جامعه هنری نیز استفاده ازالگوهای پوششی متفاوت در مراسم مختلف است واین امر در بین خوانندگان و برای حضور بر روی صحنه کنسرت بسیار مشهود است.
نکته قابل توجه در استفاده از جلیقه این است که براحتی و البته با در نظر گرفتن چکونه چیدمان در کنار دیگر ملزومات لباس در هر فصلی قابل استفاده است.
غرض از طرح این مقدمه پرداختن به مدل جدیدی از جلیقه است که به تازگی به ویژه در میان هنرمندان بسیار پرکاربرد شده و خوش سلیقگی هایی نیز در برخی موارد به دلیل انتخاب پارچه به چشم می خورد.
به عنوان مثال همین چند روز پیش، احسان خواجه امیری در کنسرت خود از این مدل جلیقه استفاده کرد که تا حدودی قوانین استفاده از جلیقه های کلیشه ای مردانه را نقض کرده و مدلی خلاقانه از این پوشیدنی را در طرح و رنگ ارائه کرده است.
در ادامه تصاویری ازجلیقه متفاوت خواجه امیری در آخرین کنسرت او را ببینید:

خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران