خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

روزشماری برای آغاز بزرگترین رخداد صنایع دستی

29 مـرداد 1396   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- ملی صنایع دستی بزرگترین رخداد در این حوزه محسوب می شود که هر سال 20 خردادماه همزمان با روز جهانی صنایع دستی برگزار می شود، اما برپایی بیست وهشتمین دوره این نمایشگاه به دلیل همزمانی با ماه مبارک رمضان به شهریورماه موکول شد.
بیست وهشتمین نمایشگاه ملی صنایع دستی با حضور بخش های ویژه شامل حصیربافی کاروان پیوند، روستاهای هدف، خانه ایرانی، فضای آموزشی برای کودکان، تبریز 2018 و شهر جهانی یزد برگزار می شود.
این نمایشگاه از اول تا هفتم شهریورماه در حالی برگزار می شود که بخش های ویژه ای برای توسعه و ترویج هرچه بیشتر صنایع دستی برای آن در نظر گرفته شده است. یکی از این اتفاقات، تبریز 2018 است که به صورت جداگانه در ارتباط با گردشگری و توانمندی های تبریز، خود را در نمایشگاه ملی صنایع دستی معرفی می کند.
غرفه های ویژه ای نیز برای بخش های مختلف در نظر گرفته شده است که می توان به 190 مترمربع فضای رایگان اختصاصی برای استان های محروم، 100 مترمربع فضای اختصاصی حصیربافی برای هشت استان کشور، 100 مترمربع فضای اختصاصی برای 77 روستای هدف، 72 مترمربع فضای اختصاصی برای تبریز 2018 و شهر جهانی یزد با هدف معرفی قابلیت و توانمندی این دو استان، 100 مترمربع فضای اختصاصی خانه ایرانی، 30 مترمربع فضای اختصاصی برای آموزش کودکان و چادرهای عشایری اشاره کرد.
در این نمایشگاه، فضایی برای برخی شرکت های صادرکننده و همچنین برای افرادی که بسته بندی ویژه دارند و مورد تایید معاونت صنایع دستی هستند با تخفیف ویژه در نظر گرفته شده است.
بیست وهشتمین نمایشگاه ملی صنایع دستی از اول تا هفتم شهریورماه در سالن های شماره 8، 9 و سری 25 (A.B.C) محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران به تعداد 425 غرفه (با متراژهای مختلف 12، 24، 48 و ...) برگزار می شود.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران