خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

بزرگ‌ترین تامین کننده پرکاربردترین شلوار در جهان را بشناسید

19 مـرداد 1396   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- جین به شلوارهایی گفته می شود که با پارچه دنیم و یا Dungaree دوخته شده باشند. دنیم نام نوعی پارچه کتان با بافت راه راه و ضخیم است که اگرچه همه گونه پوشاک با آن دوخته می شود ولی این پارچه عمدتاً برای دوخت شلوار به کار می رود.
در ایران و در لفظ عوام به "جین"، "لی" هم گفته می شود که در حقیقت لی نام یک نماد بازرگانی و برند با عنوان lee است.
نخستین سازندگان شلوار جین آبی ژاکوب دیویس، کالوین راجرز و لوی اشتراوس در سال 1873 بودند و امروز این پوشیدنی برای تمامی فصول، جنسیت ها و گروه های سنی گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد و بسیار محبوب است.
اما آیا میدانید بزرگ ترین تامین کننده شلوار جین در جهان کدام شرکت است؟
کمپانی تایوانی Roo Hsing پس از ادغام با کمپانی JD United واقع در چین، تبدیل به بزرگترین تامین کننده شلوار جین در جهان شده است.
بنا بر گزارش سرویس ترجمه نساجی امروز، میزان تولید کمپانی جی دی یونایتد بیش از چهار برابر کمپانی رو هسینگ بوده است. در نتیجه با ادغام این دو کمپانی میزان تولید شلوار جین آن ها بیش از 84 میلیون جفت در سال شده است که 7 درصد کل موجودی شلوار جین در جهان را به خود اختصاص میدهد.
کمپانی رو هسینگ در سال 2015 برای خرید کمپانی جی دی یونایتد قرارداد 388 میلیون دلاری امضا کرده بود. به گزارش رسانههای تایوانی این رقم در بیستم ژوئن 2017 افزایش پیدا کرد.
به گفته معاون کمپانی هسینگ، این ادغام باعث ائتلاف میان سرمایه گذاران کمپانی تایوانی در کامبوج و نیکاراگوئه و تامین کنندگان کمپانی چینی در تانزانیا، چین و میانمار شده است.
زنجیره تامین جدید به کاهش هزینه ها و ضایعات شرکت کمک خواهد کرد و هسینگ تامین کننده برندهای مختلفی از جمله گپ، لوی اشتراوس و اچ اند ام است.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران