خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

بازیگری که طراح خود شد

24 تـيـر 1396   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- همیشه استعداد و خلاقیتها در یک کار و فعالیت نبوده وهمواره برای اینکه بدانیم که خلاقیت و استعداد چیست و چطور باید آن را پرورش داد. باید به کسانی که از فکر و استعداد و نوع نگاه خودشان به چهان دور و اطرافشون می نگرند به این نکته پی برد . همیشه اون جاها و کسانی که اصلا آدم بهشون فکر نمیکند خلاقیت و ابتکار رادر کارهایشان می بیند.

همیشه ما تا اسم استعداد و خلاقیت میاد به افرادی که در همون رشته ای که هستند و مهارت دارن فکر میکنیم . بهتریها رو برای خلاقیت نباید توی یه رشته خاص دنبالشون باشیم . افرادی هستند که به نظر ما فقط یک بعدی به نظر می رسند ولی در باطن بی نهایت ابعاد فکری دارند .

یکی از این استعدادها که در بین ما هستند و در این جامعه زندگی میکنند و استعداد و خلاقیت، بانو مهتاب کرامتی، هنرپیشه سینماست . ایشون با وجود این که هنرپیشه موفق و با استعدادی است در زمینه مد و لباس هم پیشرو و با استعداد نشان داده است.

نوع فکر، ایده ها و استفاده وی از عوامل محیطی در طراحی هایشی منجر به خلق طرحها و کارهای عالی شده است. برند این هنرمند TABAAR نام دارد و یکی از برندهای زنانه و مانتوی به نامی در کشور به حساب میاید.

خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران