خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

برندی برای خاص پوشان

18 تـيـر 1396   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- در بین برندهای لباس در ایران برندهای و متعددی وجود دارند که تلاش بسیاری در زمینه ایده، طراحی، انتخاب رنگ و متریال دارند.
همیشه در مسیر حرکتی خود به این موضوع که باید سلیقه افراد متعدد را در نظرگرفته ، از سیلقه های همه در بخش ایده پردازی و طراحی استفاده و برای این موضوع کار بلند مدت انجام داد . برندهای گوناگونی در صنعت مد ایران برای اینکه همیشه در اوج باشند و در مسیر حرکت خود به نقطه هدف خود برسند در سیکل کاری خود با ایجاد واحدها و تیمهای برای بررسی و تحقیق در مورد رفتار و سیلقه ایجاد کردن درمشتریان فعالیت می کنند .
یکی از برندای که در این زمینه پیشرفتهای خوبی داشته و برای هدف خود برنامه ریزی تیمی داشته و دارد برندمانتو ری تون می باشد .
این برند در مسیر حرکت خود با در نظر گرفتن سیلقه و انتخابهای مشتری و انتظاراتی که مشتریها و خریداران لباس مورد علاقه و مناسب و از نظر قیمت مناسب هستند با همکاری تیم کاری خود در بخش تحقیق ، به این نقطه رسیدن که کیفیت و نوع متریال و انتخاب پارچه های که از نظر نوع جنس و رنگ بندی برای انتخابهای گوناگون مدلها و طراح های شیک و جذابی استفاده میکند .
استفاده از پارچه های که در بین خانمها با استقبال بیشتری روبرو است و ترکیبهای مناسب و درست از پارچه های گوناگون در طراحی و مدلهای که دربرند وجود دارد استفاده می کنند . این برند یکی از برندهای است که در سالهای اخیر از استقبال خوبی بین مخاطبین جوان برخوردار بوده . این برند انتخابی مناسب و شایسته برای خاص پوشان است.

خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران