خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

ANOTHER ، دروازه ای به دنیای مد

17 تـيـر 1396   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- نامهای تجاری بسیاری هستند که در دنیا به بالاترین و بهترین جایگاه دست پیدا کرده و در مسیر پیشرفت و روز آمدی به درجات بی نهایت خوبی دست پیدا کردند .
در راه رسیدن به هدفهای بزرگ و دیدن یک افق بالا و رشد روز به روز در پیدا کردن نشانهای قدرت و جایگاه و سطح اجتماعی راه های زیادی در صنعت مد و لباس وجود دارد . افراد، مهارتها و تجربیات خیلی از برجسته ترین افراد به رسیدن این هدف کمک بی بزرگی می کنند .
مراحلی در رسیدن به این قله ها و این تجربیات طیمی شوند. افرادی که تک تکشان برای جمع آوری نتایج عالی و مفید در مورد برند و طراحان لباس همگی تلاش بی نهایتی انجام میدهند و در یک منبع کامل و گسترده ای در دنیا به یک اثر به نام مجله مد جمع می شوند .
سردبیر، ادیتور،عکاس ، تدوینگر ،صفحه پرداز، مسول شبکه ای اجتماعی ،بلاگ نویس و خیلی های دیگرهمگی برای ایجاد یک منبع و میحطی به نام مجله مد کار و همکاری میکنند .
مجله ANOTHER ، یکی دیگه از مجلات مهم و تاثیر گذار در صنعت مد که از بهترین و گسترده ترین مجلات در مد و لباس می باشد با جمع آوری افراد نخبه و کارشناس در حیطه کار مد و لباس با تمام توان برای اطلاع رسانی و گسترش اخبار و رویدادهای به روز دنیای مد جایگاه تاثیر گذاری دارد مجله another می باشد .
این مجله برای رسیدن و شناخت و به روز بودن برند و اعتبار و نگاه و نظر طرفداران و مخاطبین بهترین و بیشترین تلاشها رو دارد . این مجله در ردبندی علاقمندی طرفداران مد جایگاه بالای دارد .

خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران