KHANEMOD.COM

BURBuRRY, برندی که با شناخت بازار ماندگار شد

17 تـيـر 1396   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- همیشه بهترین راه و بهترین روش برای رسیدن به نوع و سبک پوشش، انتخاب درست و ست کردن به موقع لباس ، داشتن دانش درست در انتخاب و نگاه به لباس است .
برندها برای اینکه این انتخابها را در دسترس مردم قرار بدهند ،تلاش در به دست آوردن اطلاعات بروز از نوع انتخابهای مردم و شناخت بیشتر رفتارهای افراد را در مسیر اهداف خود قرار می هند و از نوع رفتار و خواستهای مردم در همه نقاط و روش زندگیشان برای آگاهی و داشتن دانش اطلاعاتی در مورد خواستهای مردم برای خرید لباس و همه آن چیزهای که برای خود در نظر دارند انجام می هند و با داشتن این اطلاعات در طراحی، دادن سبک ، نوع پوشش ، اینکه برای چه محیطی و در چه سطحی برای خود به خرید های درست دسترسی داشته باشند .
همیشه این برندها در مرکز خود تیم و گروهی را برای مطالعه بر روی رفتار و نظرات و انتخاب های همه مردم و اینکه در چه زمانی و در چه سطحی شروع به خرید میکنند و به روند حرکتی رو به رشد خود شکل درست و منسجمی بدهند از اطلاعات کارشناسان و نظرات خوده مردم در حین خرید، فروشندگان کالا صحبت و مشاور استفاده میکنند .
این بخش و این سبک برای هر برند در جایگاه اصلی قرار دارد . برندهای بزرگ زیادی هستند که از این مرکز و سبک به درستی استفاده میکنند و ازاطلاعات خود در این حوزه برای طراحی و آفریدن مدلها و سبکهای متنوغ لباس استفاده می برند .
یکی از این برندها که با داشتن اطلاعات خود در زمینه شناخت مخاطب و اطلاع از نوع انتخاب مشتری به ایده های خوب و فوق العاده ای از طراحی دست پیدا کرده برند BURBRRY که در سال 1856 به وسیله thomas burbrry پایه گذاری شد .
این برند که زادگاه ن در لندن و در انگلستان می باشد با در نظر گرفتن این اصل که رفتار های مردم منجر به خرید بهترشان می شود و اینکه اگر اطلاعات و انتخابهای بهتری به مخاطب بدهد در روند فروش و علاقمندی طرافداران مشتریانش در استقبال از برند خود پیشرفت بیشتری دارد و پیروزتر هستند .
شروع به طراخی و آفرینش طرحهای گوناگون لباس، آکسسوری ، عطر و ادکلن نموده و به پیشرفتهای چشمگیری دست پیدا کرده است. این یک اصل اساسی در صنعت مد به حساب می آید که با مردم بودن ، نگاه به سبک رفتاری و پوشش خوده مردم بهترین راه برای داشتن برند پیروز است .

خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
خانه مد ایران
خانه مد ایران a