خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

راههای خوب برای داشتن استایل مناسب و ست مناسب

14 تـيـر 1396   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- راههای خوب برای داشتن استایل مناسب و ست مناسب و هماهنگ در لباس موضوع که بستگی داره به اینکه چطوری برای خودتان ایده پردازی و یک فکر خوب داشته باشید . شیک بودن به این معنا نیست که شما ستهای به روز و اینکه برند بپوشید و از آکسسوریهای گران قیمت استفاده کنید .
می توان با کمترین هزینه ولی با یک ایده خوب برای هارمونی مناسب رنگی و مدل و نوع محیطی که در آن قرار باشید . به رنگها بیشتر اهمیت بدهیم و از ست های درست و به جا استفاده کنیم و با افراد و محیطی کهه قراره توش باشیم بیشتر هماهنگ باشیم .
راه برای انتخاب درست کردن سختگیری نکردن در افکار و استرس نداشتن و واسوسی نکردن برای انتخاب و از همه مهمتر نترسیدن از مواحهه شدن با ابراز نظر مخاطبین . کت و شلوار یا استایل اسپرت هر کدوم به جا و به موقع خودش برای افراد کارایی خوبی داره ولی باید بدونیم چطور و کجا کدام را انتخاب کنیم . استایل خوب و شیک بودن یک امتیاز برای ارتباط بهتر .
ابراز مختلفی در کار خیاطی و طراحی لباس مورد استفاده همه اونهای که در این زمینه کار میکنند و هر کدام برای خودشان مهم و تاثیر گذار هستند و اگه یکی از اآنها نباشد کار بخوبی پیش نمیرود .
همیشه ابزاری که در محیط کار وجود داری باید در بهترین شرایط باشند که کار با کیفیت بالایی و با سرعت خوبی پیش برود . یکی از این ابزار که در همه مراحل همراه ما است و نبودش یک وقفه بزرگی در کار ایجاد میکند . قیچی دستی می باشد .
این وسیله با اینکه خیلی بزرگ و در بسیاری موارد چشمگیر نیست ولی نبودش همه کار طراحان و خیاطان را به مشکل می اندازد . این ابزار بی نهایت مهم تاریخچه بی نهایت عمیقی دارد و از سالیانه سال پیش در کنار هنر مد و لباس با طراحان و خیاطان به پیش آمده .
ابزاری که همیشه کنار دست ماست و کیفیت و نوعش برای ما در کار بی نهایت اساسی می باشد . این ابزار از سال 1500 میلادی در مدلهای مختلف و در اندازه های مختلف در کنار دست هنرمندان مد و لباس بوده و هست .
کشورهای زیادی هستند که این ابزار را به صورت خیلی حرفه ای تولید و می سازند ولی یکی از بهترین و شناخته شده ترین این کشورهای آلمان و قیچی سینگر می باشد که همواره از بهترینها بشماره می آید . این برند از شناخته شده ترین و با کیفیترین قیچی ها به حساب می آید و از متریال بی نهایت با کیفیتی ساخت می شود .
امروزه بین برندهای ساخت قیچی دستی نام آلمان و singer همیشه برای همه اونهای که به کار دوخت و طراحی لباس و مد اشتغال دارند و براشون اهمیت داره مهم و آشناست .

خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران