خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

برگزاری همایش آفرینش موفقیت پایدار در مراکز خرید و صنعت خرده فروشی با رویکرد پوشاک

29 خـرداد 1396   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- همایش آفرینش موفقیت پایدار در مراکز خرید و صنعت خرده فروشی با رویکرد پوشاک از سوی ماهنامه اقتصادی فرهنگی "تجارت طلایی" و مهندسین مشاور آفرینش فضای نو در روز 26 تیرماه در سالن همایش های موسسه تحقیقاتی نهال و بذر استان البرز برگزار می شود.
علی خانی، دبیر این همایش درباره اهداف و ویژگی های این رویداد به خبرنگار هنرآنلاین گفت: این همایش برای سومین سال است که برگزار می شود. در دوره های گذشته با رویکردهایی همچون ساختمان و فرصت ها سرمایه گذاری همایش را برگزار می کردیم. با توجه به اهمیت پوشاک در حوزه اقتصادی و فرهنگی، این بار محوریت موضوعی همایش را در ارتباط با مقوله مد و لباس در نظر گرفتیم.
خانی با اشاره به لزوم ارتقاء سطح فرهنگی در مراکز خرید پوشاک اظهار داشت: مراکز خرید با همه اصناف در ارتباط هستند و هر چند بنا بر استانداردهای جهانی بالغ بر 30 درصد از مراکز خرید به فروشگاه های پوشاک اختصاص دارد، اما در ایران این رقم به بیش از این ها افزایش یافته و همین امر بر ضرورت توجه به مراکز خرید مد و لباس صحه می گذارد.
دبیر همایش آفرینش موفقیت پایدار در مراکز خرید و صنعت خرده فروشی با رویکرد پوشاک ادامه داد: به هر روی هدایت، حراست و امنیت مراکز خرید اهمیت ویژه دارد و باید به این مهم پرداخت که چرا با وجود بهره برداری از مراکز خرید لوکس در بخش هایی همچون استان البرز، جمعیت قابل توجهی در آنجا رفت وآمد نکرده و همین مقوله از نقاط ضعف حاکم بر صنعت پوشاک کشور به شمار می رود.
خانی با اشاره به سخنرانی برخی از فعالان و اساتید صنعت پوشاک ایران در این همایش بیان کرد: به همت ماهنامه اقتصادی فرهنگی "تجارت طلایی"، اواخر تابستان سال جاری از برندهای برتر و موفق تجلیل به عمل می آید.

خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران