خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

ساخت کفش از جلبک

6 خـرداد 1396   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- پیشتر خبرهایی در مورد ساخت کفش از ذرت به میان آمده بود اما حالا پیرو ساخت پوشاک زیست سازگار و تخریب پذیر شرکت فوم بلوم و Vivobarefootکفش هایی که از جلبک ساخته می شوند را معرفی کرده اند. شرکت بلوم جلبک هایی که در فاضلاب ها رشد می کنند را برداشت می کنند ، رشد بیش از حد این نوع جلبک باعث از بین رفتن حیات آبزیان می شود. این به این معنی است برای رشد این نوع جلبک ها نیاز به هزینه و کود نیست درضمن حذف آنها باعث کمک به محیط زیست نیز می شود.
زیست توده های جلبک برداشت شده آبگیری و خشک می شود پس از پلیمریزه شدن به شکل گلوله در می آیند و سپس با ترکیبات دیگر در نهایت به یک فوم نرم و انعطاف پذیر تبدیل می شوند.
بسته به فرمول و کاربرد موردنظر ، جلبک 15 تا 60 درصد محصول نهایی را تشکیل می دهد که گفته می شود با کیفیت فوم های سنتی ساخته شده از مواد نفتی برابر است. پیش از این مورد ما از کاربرد جلبک در تخته موج سواری و یوگا شنیده بودیم ولی این نخستین بار است که کارخانه انگلیسی Vivobarefoot با همکاری شرکت بلوم ، کفش های ساخته شده از جلبک را تولید و عرضه میکنند.
تولیدات آبی خاکی از جمله این نوع کفش ها دارای مزایای زیست محیطی بسیاری است از جمله ساخت یک جفت کفش سایز 42 مردانه باعث بازگرداند 42 گالن آب تمیز به زیست بوم و کاهش دی اکسید کربن به اندازه 40 بادکنک از جو می شود .

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران