خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

یک برند خارجی و طراحی لباس تیم ملی فوتبال ایران

6 خـرداد 1396   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- در روزهای گذشته اخباری درباره طراحی لباس جدید تیم ملی فوتبال ایرانی از سوی شرکت آدیداس منتشر شده است.
روز گذشته اخباری مبنی بر مشکل به وجود آمده در مذاکرات مسئولان فدراسیون فوتبال با شرکت آدیداس برای تعیین طرح لباسهای جدید تیم ملی فوتبال در بسیاری از رسانه ها منتشر شد.
به عنوان مثال خبرنگار ورزشی "میزان" نوشت:
"در روزهای گذشته در فضای مجازی خبری منتشر شده مبنی بر اینکه طرح پیشنهادی آدیداس برای آغاز خط تولید لباسهای تیم ملی ایران، از طرف فدراسیون فوتبال رد شده است. به دنبال این اتفاق انتقادهایی هم با پرداختن به موضوع بدسلیقگی مدیران فدراسیون در فضای مجازی انجام میشود.
نکته قابل تامل اینجاست که لباسهای تیم ملی در مرحله اول در دو رنگ توسط شرکت آدیداس تولید خواهد شد. اختلاف به وجود آمده در مذاکرات اخیر دو طرف هم به هیچ عنوان روی خوب یا بد بودن طرح پیشنهادی متمرکز نبوده است.
فدراسیون فوتبال به شرکت آدیداس تاکید کرده که برایش اهمیت زیادی دارد که طرح یوزپلنگ ایرانی در لباسهای تولید شده وجود داشته باشد. منتهی شرکت آدیداس معتقد است قرار دادن این طرح باعث از بین رفتن تکنولوژی به کار رفته در تولید لباس میشود.
فناوری منحصر به فرد کلیماکول Climacool آدیداس که عمدتا در کفش و لباس این شرکت بکار گرفته میشود، به ورزشکاران این امکان را میدهد هنگام دویدن رفت و برگشت هوا یا همان تهویه و خنککنندگی در لباسشان وجود داشته باشد. به همین دلیل قراردادن طرح بزرگ یوز روی لباس تیم ملی عملا باعث از بین رفتن اثر تکنولوژیهای مخصوص آدیداس در تولید لباسها میشود.
بر این اساس طرفین مذاکراتی مفصل برای حل این مشکل انجام داده و قرار است به زودی برای تعیین طرح نهایی که روی کیفیت فناوریهای به کار رفته در لباسها تاثیر منفی نگذارد، به تفاهم نهایی قبل از انعقاد قرارداد رسمی برسند.
منابع آگاه در فدراسیون فوتبال همچنین به خبرنگار میزان خبر دادند این احتمال وجود دارد لوگوی ساده کنونی فدراسیون فوتبال هم در آینده نزدیک، تغییر کند. مدیران فدراسیون تصمیم دارند لوگو جدید را با طرح یوز ایرانی طراحی و به ثبت برسانند."
خبرگزاری هنر

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران