KHANEMOD.COM

گروه موسیقی لهستانی در تهران به صحنه می رود

2 ارديـبـهـشـت 1396   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد ایران- گروه موسیقی لهستانی "پارتیزانت" با اجرای آثاری از موسیقی فیلم های کلاسیک و هنرمندان جهانی، هشتم و نهم اردیبهشت ماه در تالار وحدت تهران به صحنه می رود.
"کریستف توچکو" نوازنده گیتار همراه فرزندش "میکوآی توچکو" نوازنده سازهای کوبه ای، اعضای گروه "پارتیزانت" را تشکیل می دهند که سابقه اجرای زنده و همکاری با بزرگان موسیقی جهان همچون جو ساتریانی، ال دی مرلا، استیو لوکاتر و تامی امانوئل را در کارنامه خود دارند.
این گروه دو نفره که قرار است با اجرای آثاری بی کلام از موسیقی فیلم های کلاسیک سینمای جهان، به شیوه ای خلاقانه در ایران به صحنه بروند، یکی از قطعات ماندگار موسیقی ایرانی به نام "جان مریم" را نیز به سبک و سیاق خود در کنسرت پیش رو به اجرا درمی آورند.
کریستف توچکو از سال 1991 به مدت سه سال کنسرت های سلو اجرا کرده است. او همچنین اجراهایی به عنوان مهمان با آکاردئون، هارمونیکا، پرکاشن و ساز های آکوستیک همراهی کرده است.
این گیتاریست لهستانی از تکنیک واحد و دشوار تپینگ دو دستی(صدایی که از ضربه انگشت به سیم ایجاد می شود) استفاده می کند.
این تکنیک به شما این اجازه را می دهد که چند خط ملودی مستقل را اجرا کنید درست مانند نواختن دو گیتار با هم.
کریستف توچکو (پارتیزانت توچکو) نوازنده گروه "پارتیزانت" پیش از این با جو ستریانی نوازنده برجسته و نامدار گیتار الکترونیک یک اجرای مشترک داشت که جو ستریانی در آن اجرا زبان به تمجید از پارتیزانت گشود.
کنسرت گروه موسیقی لهستانی "پارتیزانت" هشتم و نهم اردیبهشت ماه ساعت 18 در تالار وحدت تهران اجرا می شود.

خانه مد ایران
خانه مد ایران