خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

لباسی که با ضربان قلب شما تغییر شکل می دهد

14 مـرداد 1395   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- طراح آلمانی Simone Schramm لباسی را طراحی کرده به ضربان قلب واکنش نشان میدهد و شمارا در هنگام تمرینات ورزشی یاری می رساند. لباس های عضلانی یا Muscle Shirt قادر به تغییر شکل بوده که توسط سیم های بافته شده در تی شرت قادر به انبساط با انقباضند که با توجه به وضعیت پوشنده لباس قابل تنظیم هستند . پیراهن عضلانی در طول سال گذشته با استفاده از یک پلتفرم سخت افزاری منبع باز برای نمونه سازی توسط بسته نرم افزاری کوارت توسعه داده شده است.

هنگامی که ضربان قلب افزایش می یابد لایه زیرین لباس اطلاعات را پردازش و به کامپیوتر منتقل میکند که عملکرد عضلات را گزارش میدهد تا ورزشکاران به نحوه تمرینات خود تسلط بیشتری یابند وی همچنین در نظر دارد از الیاف حافظه شکل بهره ببرد تا تناسب اندام پوشنده لباس در داده های لباس ذخیره سازی شود .

مواد شیمیایی Devan ، فن اوری خنک کننده بروی پارچه ها

شرکت Creative Ticking با کشبافی Beverly یک قرارداد با مواد شیمیایی Devan که مقر آن در Ronse بلژیک می باشد، برای تولید پارچه هایی با قابلیت فن آوری خشک کردن سریع و گرمازایی منتشر کرده است. Creative Ticking یکسری تشک هایی را ارائه کرده است که پارچه ی آن با مواد گرمازا (QuickDry) که حرارات اضافی را جذب می کند، عمل شده است و سرعت افزایش درجه حرارت پوست را کاهش می دهد و در این صورت شخصی که در حال خواب است در شرایط راحت و ایده الی در طول شب می باشد. QuickDry ترمیک یک ترکیبی از تنظیم حرارت و تکنولوژی خشک کردن سریع می باشد که این برای ایجاد شرایط بهینه خواب طراحی شده است. این تکنولوژی خنک کننده، حرارت را تنظیم می کند بدون اینکه روی زیردست آن تاثیری بگذارد.

تکنولوژی خنک کننده

Scott Frisch معاون رئیس توسعه کسب کار می گوید: "ما مدت زمان زیادی بر روی تکنولوژی های خنک کننده موجود در بازار و نحوه ی عملکرد و ارزش آنها مطالعه کردیم." ما می خواهیم در این زمینه برتر باشیم زیرا معتقدیم یک فرصت بزرگ برای آوردن تکنولوژی خنک کننده به بخش های مختلف بازار وجود دارد. گذشته از راحتی، مصرف کنندگان این تکنولوژی خنک کننده را به عنوان یک ویژگی خواب خوب مطرح می کنند. تولید کنندگان این تشک به دنبال راه هایی برای تولید محصولات خنک تر و پاسخگو در شرایط آب و هوایی منحصر بفرد هستند. شرکت Creative Ticking خدمات پارچه به یک بخش از کشبافی Beverly می دهد که در Gastonia واقع شده است. Beverly در حال حاضر در فضایی بیش از 210000 مترمربع و بیش از 200 ماشین آلات بافندگی کار می کند. کشبافی Beverly با قابلیت های متنوع بافندگی علاوه بر این تشک ها، این شرکت همچنین تولید پارچه برای صنعت خودروسازی، بازار پوشاک، بازارهای صنعتی و بازار پزشکی پارچه تولید می کند. این شرکت بیش از 30 سال تجربه در زمینه ی تولید پارچه های با کیفیت دارد.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران