خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

دومین جشنواره مد و لباس اسلامی ایرانی استان البرز از 16 تا 22 اسفندماه برگزار می‌شود

16 اسـفـنـد 1394   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- در جشنواره مد و لباس باید به سمت معرفی مد و لباس اسلامی ایرانی برویم
به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، سید موسی حسینی کاشانی مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان البرز در مورد نمایشگاه استانی مد و لباس این استان گفت: دومین نمایشگاه مد و لباس استان البرز از 16 تا 22 اسفندماه در نگارخانه قائم مقامی برگزار می شود.
حسینی ادامه داد: علاوه بر جشنواره های استانی، تا به حال چند نمایشگاه مد و لباس در اداره کل ارشاد استان داشتیم و از فعالان این حوزه دعوت کردیم که نمایشگاه های تخصصی برگزار کنند.
او در مورد اهداف این نمایشگاه گفت: عده ای فکر می کنند وظیفه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نظارت بر پوشش افراد در خیابان است، اما وظیفه ما این است که از هنرمندان دعوت کنیم تا مناسب سلیقه هر منطقه از کشور لباس طراحی کنند و به نمایش بگذارند تا کار آنها به تولیدکننده معرفی شود. بقیه اقدامات به سایر نهادها مانند آموزش و پرورش، وزارت صنعت و... برمی گردد که چگونه از این طرح ها استفاده کنند.
حسینی ادامه داد: نظر ما این است که در جشنواره مد و لباس به سمت معرفی مد و لباس اسلامی ایرانی برویم. من با برگزاری نمایشگاه های عفاف و حجاب به تنهایی موافق نیستم بلکه فکر می کنم نمایشگاه عفاف و حجاب باید همراه با نمایشگاه مد و لباس باشد و سعی داریم این موضوع را در استان جا بیندازیم.
مدیرکل ارشاد البرز ادامه داد: خوشبختانه استان البرز در زمینه طراحی لباس نیروهای خوبی دارد که بسیار فعال هستند و نمایشگاه های انفرادی زیادی از کارهای آنان برگزار شده است. در واقع ظرفیت کرج بسیار بیشتر از این نمایشگاه ها است ولی طراحان باید خیالشان راحت باشد که شرکت در جشنواره و نمایشگاه برای آنها خروجی هم دارد و می توانند کار خود را به تولیدکننده معرفی کنند و تولید انبوه داشته باشند.
حسینی افزود: بیشتر فعالیت های حوزه مد و لباس هم اکنون در خانه ها برگزار می شود اما اگر بتوانیم آنها را به فضای رسمی بیاوریم و طرح ها را به تولید انبوه برسانیم نتیجه خوبی به دست می آوریم.
او با اشاره به فعالیت های کارگروه ساماندهی مد و لباس گفت: فعالیت های آقای قبادی کاملا به چشم می آید و دل ما گرم است که با یک برنامه حساب شده جلو می روند. امیدوارم این همکاری تنگاتنگ ما با مجموعه کارگروه ساماندهی مد و لباس نتیجه خوبی در استان البرز داشته باشد.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران