KHANEMOD.COM
نمایشگاه‌ ˝زیورآلات نقره˝ گروه پایون در گالری مس‌نگار
8 بـهـمـن 1394       نویسنده: مدير وب سايت        پرینت

خانه مد- گالری مس‌نگار در راستای آرمان همیشگی‌اش برای معرفی و ماندگارسازی هنرهای سنتی ایران، از روز پنج‌شنبه نمایشگاه سه روزه‌ای را برپا خواهد کرد که در آن مجموعه‌ای زیبا با طراحی‌های متفاوت از زیورآلات نقره به نمایش گذاشته‌ می‌شوند.
آثار این مجموعه سیمین که به سرپرستی استاد مهدی بردبار طراحی و ساخته شده‌اند در واقع مجموعه ایست منحصر به فرد از تلفیق هنرهای سنتی از جمله نگارگری، ملیله کاری، می‌ناکاری به همراه سنگ‌های نیمه قیمتی، که با تکنیک‌های متفاوت تهیه شده‌اند. استفاده از طرح‌های باستانی و سنتی ایران برای زیورآلات نقره که مصرفی و کاربردی باشند، همیشه مورد نظر استاد بردبار بوده است. این ایده از بهره بردن از نقوش هخامنشیان آغاز و با تلفیق قلمزنی روی مس و برنج با نقره و انواع سنگ‌ها و نقش‌پردازی روی استخوان ادامه پیدا کرد.
شهلا نعیمی، ایمان طلاعی، سمانه ساریخانی و زینب علی محمدی هنرمندانی هستند که استاد بردبار را در این نمایشگاه گروهی همراهی کرده‌اند.
نمایشگاه "زیورآلات نقره گروه پایون" از روز پنج‌شنبه هشتم بهمن ماه هفته جاری ساعت ۱۶: ۳۰ افتتاح می‌گردد و به مدت سه روز در گالری مس‌نگار واقع در واحد پنج بخش تجاری مجتمع پارک پرنس به نشانی میدان ونک، خیابان ملاصدرا، شیراز شمالی‌، کوچهٔ حکیم اعظم، تلفن ۸۸۰۵۱۶۷۴ ادامه خواهد شد.

فروشگاه اینترنتی نعلبندان