خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

کاهش درد کمر با پیراهن هوشمند

28 دی 1394   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- شرکت آمریکایی Adela Health به تازگی از پیراهن هوشمندی پرده برداری کرده است که با اصلاح روش نشستن، به بهبود درد کمر کمک می کند.
انواع کمردرد به دلیل کم تحرکی و لم دادن به میز یا ایستادن زیاد در مقابل صفحه نمایش به صورت روزانه ایجاد می شود و پیراهن TruPosture با بهبود حالت نشستن یا ایستادن می تواند راه حلی برای این مشکل باشد. مطالعه بیشتر در مورد وضعیت صحیح نشستن، باعث می شود که فرد کمی صاف تر بر روی صندلی خود بنشیند و این ایده TruPosture است.
درون این اختراع پوشیدنی جدید، نانوحسگرها و مواد چسبناک قابل تنفسی که قابل شستشو در ماشین لباسشویی تعبیه شده است. این حسگر برای اندازه گیری حرکت ستون فقرات با دقت نیم درجه طراحی شده و سپس در صورت لزوم، بازخورد زمان واقعی را برای کاربر ارسال می کند.
هنگامی که TruPosture تشخیص داد که فرد تمایل زیادی به لم دادن دارد، ارتعاشات را به منطقه مورد نظر می فرستد، به طوری که کاربر متوجه می شود که کجا و چگونه باید صاف بنشیند. صاف نشستن ، کمر را کمتر مستعد ابتلا به درد و خستگی می کند. نظارت فیزیکی و بازخورد در مرکز این ابزارهای پوشیدنی همچون سیستم دویدن هوشمند Sensoria قرار دارد، اما پیراهن TruPosture به جای ردیابی داده های تناسب اندام، بر ماهیچه های اصلی و هم ترازی ستون فقرات تمرکز کرده است.
TruPosture همچنین با قابلیت اتصال بلوتوثی، داده های اندازه گیری شده را به نرم افزار رایگانی به همین نام ارسال می کند. از طریق این نرم افزار که با iOS، اندروید و تلفن های همراه ویندوز سازگار است، کاربران می توانند نمایش گرافیکی از ستون فقرات خود را در زمان واقعی ببینید و همچنین می توانند پیشرفت فردی را پیگیری کنند. فناوری TruPosture همچنین حالت های بیشتری را برای کمک به کاربران در جهت بهبود وضعیت بدنی ایستاده، کششی و یا یک حرکت خاص ارائه می دهد. کسانی که تمرین بیشتری می خواهند، می توانند درجه سختی این دستگاه را از مبتدی به متوسط یا پیشرفته تغییر دهند.

خانه مد ایران خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران