خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

هفته طراحی جواهر تهران برگزار می‌شود

23 دی 1394   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- هفته طراحی جواهر تهران بهمن ماه 94 در پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران برگزار می شود. در این برنامه که توسط انجمن علمی طراحی صنعتی دانشگاه تهران و با همکاری نهادهای آموزش مهارت های طراحی جواهر، اتحادیه طراحان صنف طلا و جواهر تهران و تعدادی از فعالان این عرصه برگزار خواهد شد، سلسله نشست های تخصصی نیز برگزار می شود.
در بخش نمایشگاهی این رویداد، نگارخانه تهران به نمایش آثار طراحان این عرصه می پردازد تا فضایی را برای معرفی توانمندی های هنرجویان رشته طراحی صنعتی و سایر رشته های هنری مرتبط با طراحی جواهر، به صاحبان مشاغل و صنایع در این عرصه فراهم کند.
علاقه مندان برای ارائه آثار خود جهت نمایش در نگارخانه تهران باید تصویری از محصول ساخته شده را تا تاریخ 29 دیماه 94 با عنوان "نگارخانه" به آدرس ایمیل دبیرخانه این رویداد به نشانی info.utidea@gmail.com ارسال کنند. این تصاویر پس از ارزیابی توسط داوران، با دعوت از صاحب اثر به نمایش درخواهند آمد.
در نشست های تخصصی این رویداد نیز سید محمد مرتضوی، مدیر طراحی شرکت ریتون و مولف کتب آموزشی مدلسازی جواهر؛ هادی نعمتی، ارزیاب سنگ های قیمتی، مدرس گوهرشناسی و مدیر عامل انجمن جواهر شناسی ایران؛ فرهنگ زاج فروشان، استاد برگزیده و ممتاز مجتمع فنی تهران و عضو کارگروه طراحی طلا و جواهر اتحادیه تولید کنندگان و صادرکنندگان طلا و جواهر و نقره کشور؛ و محمد کشتی آرا، رئیس اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان طلا و جواهر تهران به سخنرانی می پردازند.
دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های هنری سراسر کشور برای شرکت در این رویداد و دریافت اطلاعات بیشتر می توانند به سایت http://utidea.com مراجعه کنند.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران